• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2283
  • Dodano: 2020-07-06 / 19:30
  • Komentarzy: 0

  31-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków

  31-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków

  (KPP Brzeg)

  Blisko 70 gramów marihuany zabezpieczyli śledczy z Brzegu. 31-latek narkotyki ukrywał w swoim mieszkaniu. Mężczyzna w tej sprawie usłyszał już zarzut posiadania zakazanych substancji. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

  Kryminalni z Brzegu zatrzymali 31-letniego mieszkańca miasta. Wcześniej podejrzewali, że może mieć związek z przestępczością narkotykową. Kiedy kilka dni temu weszli do jego mieszkania, potwierdziły się ich przypuszczenia.

  Policjanci ujawnili zakazane substancje w pokoju. Woreczki strunowe z zawartością suszu roślinnego i białego proszku były schowane w szafkach. Wszystko zostało zabezpieczone, a mężczyzna zatrzymany. Późniejsze badania pokazały, że zabezpieczone substancje to blisko 70 gramów marihuany i kilka porcji amfetaminy.

  Podejrzany usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał. Grozi mu teraz kara do 3 lat więzienia.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".