• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5071
  • Dodano: 2020-07-04 / 14:19
  • Komentarzy: 1

  Używają tylko ciężaru swojego ciała, a efekty są niesamowite. W Opolu trwa zlot kalisteników

  Używają tylko ciężaru swojego ciała, a efekty są niesamowite. W Opolu trwa zlot kalisteników
   <i>(Fot. Jarosław Bulla)</i>

  (Fot. Jarosław Bulla)

  Ogólnopolski zlot kalisteników to wydarzenie otwierające sezon street workout. Blisko 150 osób gości w sobotę 4 lipca na terenie klubu Body Challenge - Centrum Kalisteniki w Opolu.


  Impreza ma na celu oficjalne rozpoczęcie sezonu treningów na świeżym powietrzu, co przyświeca miłośnikom kalisteniki, którzy w tym okresie ćwiczą na zewnętrznych, ogólnodostępnych parkach.

  Dzisiejszy zlot miłośników kalisteniki to nie tylko spotkanie po długim okresie zamrożenia tej dziedziny sportu, ale duży sprawdzian formy na lato. Organizator wydarzenia zadbał o element rywalizacji, czego przez okres zimowy jak i przez globalną sytuację epidemiologiczną brakuje zawodnikom każdej dziedziny sportu.

  - Polski Związek Kalisteniki i Street Workoutu podczas tego dnia przedstawi nową formułę jedynej w Polsce ligi street workout "Workout Competition League" - WCL POLAND vs reszta świata, gdzie każdy kto się zgłosił będzie mógł stanąć do rywalizacji z profesjonalnymi zawodnikami w 30 konkurencjach power oraz freestyle - mówi Jarosław Bulla, prezes Polskiego Związku Kalisteniki i Street Workoutu oraz trener i właściciel w Body Challenge - Centrum Kalisteniki w Opolu.

  Na dzisiejszym zlocie pojawili się goście specjalni. Jednym z nich jest Bartek Kruk, który może pochwalić się wykonaniem 1238 pompek w jednej serii. Zlot odwiedzi również Kamila Kubik, która jest mistrzynią świata kategorii siłowo wytrzymałościowej.

  Wszystko to odbywa się w najlepszym sportowym klimacie, który tworzą najwięksi pasjonaci z całej polski, a ich efekt treningu z masą własnego ciała to widowisko na najwyższym poziomie.

  Wydarzenie rozpoczęło się o 12:00 i potrwa do 18:00.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-07-07 12:27:53 [89.151.45.*] id:1599420  
  Tomasso Vega: Napisał postów [29], status [rozkręca się] Reputacja
  Brawa dla tych ludzi a nie ciągłe narzekanie.

  Nick:
  Treść: