• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2562
  • Dodano: 2020-06-29 / 18:11
  • Komentarzy: 0

Niebezpiecznie na drogach na Opolszczyźnie. Kilka zdarzeń w ciągu 2 godzin

 
 
Niebezpiecznie na drogach na Opolszczyźnie. Kilka zdarzeń w ciągu 2 godzin

(Fot. OSP Odrowąż)

Niekorzystne warunki atmosferyczne, a co za tym idzie - słaba widoczność i nieuwaga podczas jazdy to główne przyczyny kilku zdarzeń, do których doszło w poniedziałek na opolskich drogach.


Służby ratunkowe województwa opolskiego już kilkukrotnie interweniowały dziś do zdarzeń z udziałem samochodów osobowych. Około godziny 12:45 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach zadysponował zastęp straży do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego na 248 km autostrady A4, tuż za węzłem Krapkowice.

Na pasie w kierunku Wrocławia doszło do kolizji samochodu osobowego, którym podróżowały dwie osoby. Tam samochód osobowy uderzył w bariery oddzielające obie jezdnie. Poszkodowany został kierowca.

Do dachowania samochodu osobowego doszło również na pasie w kierunku Wrocławia na odcinku A4 na wysokości Góry św. Anny. Do zdarzenia doszło przed godziną 12:00. Droga jest całkowicie przejezdna od godziny 16:40.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło także pomiędzy węzłami Krapkowice i Kędzierzyn-Koźle. Tam, po wypadnięciu z drogi samochodu osobowego, dwie osoby zostały ranne.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".