• Autor: Dżacheć
    • Wyświetleń: 4751
    • Dodano: 2020-06-25 / 20:35
    • Komentarzy: 4

    "Daj 5taka dla dzieciaka" - nowy challenge

    "Daj 5taka dla dzieciaka" - nowy challenge
    "Daj 5taka dla dzieciaka" - nowy challenge

    (Fot. archiwum prywatne)

    "Daj 5taka dla dzieciaka" to nowy challenge, wymyślony przez dzielnicowego, tatę 3-letniej Laury. Wszystko po to, aby pomóc swojej córeczce i innym dzieciom. Koszt zabiegu to ponad milion złotych. Niestety, wciąż brakuje pieniędzy na operacje serduszka Laury. Cel jest prosty - w jak najkrótszym czasie zebrać potrzebne pieniądze. Pomóżmy małej Laurze, która po prostu chce żyć.

    O Laurze mówiliśmy już wielokrotnie. To córka sierż. sztab. Przemysława Biela - funkcjonariusza I Komisariatu Policji w Opolu. Jeszcze przed narodzinami dziewczynki jej rodzice dowiedzieli się, że ma chore serce. Jedynym ratunkiem była operacja, która odbyła się zaraz po urodzeniu, w niemieckiej klinice w Munster. Wtedy ruszyła też pomoc dla Laury.

    Zobacz takze Zostawiła dziecko tylko na chwilę? Kilkanaście minut może wystarczyć do tragedii



    Zorganizowana została zbiórka pieniędzy, a koledzy z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Opolu przeprowadzili akcję "600 km. dla Laury". Policjanci na rowerach pokonali trasę z Opola do Świnoujścia. Po drodze odwiedzali różne jednostki Policji. Wszystko po to, aby jak najwięcej osób usłyszało historię małej Laury i włączyło się w zbiórkę pieniędzy. Dzięki dobrym sercom i życzliwości udało się wtedy zebrać pieniądze na potrzebną pomoc.

    Zobacz takze Pies pozostawiony na rozgrzanym balkonie. Policjanci ratowali jego życie

    Niestety to nie koniec. Laura musi przejść jeszcze jedną operację, by mieć szansę dalej żyć. Teraz czeka ją operacja w Stanach Zjednoczonych. Jej koszt to ponad milion złotych. Taka kwota przerasta możliwości finansowe rodziców. Dlatego liczy się każda złotówka i każda z nich jest na wagę życia. Nie bądźmy obojętni. Pomóżmy małej Laurze, która po prostu chce żyć.

    Każdy kto chce pomóc Laurze, może wpłacać pieniądze na konto fundacji się pomaga:

    reklama

    Więcej zdjęć

    "Daj 5taka dla dzieciaka" - nowy challenge

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2020-06-25 21:49:19 [5.173.104.*] id:1598864  
    KubaXY: Napisał postów [3401], status [Szycha] Reputacja
    Nowy challenge: zamiast dawac jeszcze wiecej na "dowartosciowane" przez piss dzieciory, wspomoz np. sluzby ratunkowe, strazakow. Bo oni sluza wszystkim, a nie tylko dzieciorobom i klaczom rozplodowym

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2020-06-26 00:46:39 [5.173.104.*] id:1598867  
    KubaXY: Napisał postów [3401], status [Szycha] Reputacja
    P.s ten koment nie jest bezposrednio do rodzicow tego dziecka, ale do wszystkich, ktorzy zamiast wziac kredyt na naprawe swojego dziecka wola pojsc na latwizne i zebrac na necie.. skoro sa pieniadze na tvpis, na ciemnogrody katolickie, typu rydzyk, to powinny byc i na dzieci z chorobami. Cos typu fundusz dla rodzicow dzieci, ktore potrzebuja sporo kasy na zaawansowane operacje, pozyczki od rzadu, ktore pozniej owi rodzice beda musieli splacic, jak juz dziecko bedzie zdrowe
    2020-06-26 08:19:57 [217.173.195.*] id:1598872  
    wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja
    Po to płaci się na służbę zdrowia żeby w takich przypadkach Państwo ogarnęło temat. I faktycznie niepojęte jest wydawanie pieniędzy na lewo i prawo żeby kupić głosy a w sytuacjach konkretnych Państwo wykazuje niemoc.
    2020-06-25 21:44:56 [188.123.205.*] id:1598862  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    Co to za popieprzony kraj w którym państwo rozdaje kasę plus na prawo i lewo rozdaje zasiłki i tarcze a jednocześnie ludzie poniżają się i żebrzą by ratować swoje dzieci które często ze względu na fatalną opiekę medyczną znalazły się w tej sytuacji?Rozdają kasę ludziom którzy jej nie potrzebują jak 500 plus dla ludzi którzy mają kasy jak lodu ale biorą bo państwo daje sam znam takich.

    Nick:
    Treść: