• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 13321
  • Dodano: 2020-06-29 / 12:42
  • Komentarzy: 2

MEN informuje: Od września wracamy do nauczania stacjonarnego

 
 
MEN informuje: Od września wracamy do nauczania stacjonarnego

(Fot. Archiwum)

Minister Edukacji Narodowej zaznaczył, że w tej chwili przygotowujemy się do powrotu do stacjonarnej nauki w szkołach.


Ministerstwo Edukacji Narodowej dementuje plotki o tym, że po wakacjach uczniowie będą kontynuować zdalną naukę. Minister Edukacji Narodowej zaznaczył, że nawet najlepsze i najnowocześniejsze technologie nie zastąpią bezpośredniego kontaktu i nie stworzą przestrzeni do nawiązywania relacji oraz budowania więzi.

- Przygotowujemy się do normalnej, stacjonarnej pracy szkół i placówek oświatowych. Zrobimy wszystko, aby dzieci wróciły do szkół od września w normalnym trybie. Apelujemy zatem o to, aby nie wprowadzać niepokoju wśród uczniów, ich rodziców, nauczycieli oraz dyrektorów. Podkreślam, że przygotowujemy się do normalnej, stacjonarnej pracy szkół od września - poinformowało w komunikacie prasowym Ministerstwo Edukacji Narodowej.

- Od początku września dzieci i młodzież wracają do szkoły. Na początku października studenci wracają na uczelnie - zapowiedział w czwartek, 25 czerwca, premier Mateusz Morawiecki. Premier podkreślał, że Polsce nie grozi po raz drugi zamknięcie gospodarki z powodu pandemii koronawirusa.

Epidemiolodzy twierdzą, że wirus może wrócić ze zdwojoną siłą na jesień. Premier Mateusz Morawiecki uspokaja jednak, że nawet gdyby jesienią koronawirus zaatakował ponowne, to zdobyte na początku roku doświadczenie nie pozwoli na zamknięcie gospodarki polskiej tak szczelnie, jak to miało miejsce do tej pory. - Będą obostrzenia, zachęcam do dystansowania się, do dezynfekcji i mycia częstszego rąk i do noszenia maseczek - zaapelował premier.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-07-01 23:40:23 [5.173.49.*] id:1599175  
autovidol: Napisał postów [662], status [rozpisany/na] Reputacja
Na jesień twardy elektorat już nie będzie potrzebny. Noście maski! A Szumi zbija kasę i śmieje się że to i tak przed niczym nie chroni

Nick:
Treść:
2020-06-29 12:14:13 [89.64.58.*] id:1599002  
Patryk100: Napisała postów [209], status [maniak] Reputacja
Akurat! Chyba rozumy postradaliście! To może od razu podacie cyjanek waszym dziadkom i babciom? Będzie taniej... Zapytajcie lekarzy, pielęgniarki, nie - polityków!

Nick:
Treść: