• 0
0
 
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1676
  • Dodano: 2020-06-17 / 18:04
  • Komentarzy: 0

Kierowca bez uprawnień za to z narkotykami

 
 
Kierowca bez uprawnień za to z narkotykami

(Fot. Archiwum)

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali 24-letniego kierowcę. Mężczyzna nie miał prawa jazdy i kierował samochodem który nie był dopuszczony do ruchu. Dodatkowo funkcjonariusze znaleźli przy nim narkotyki. Zatrzymany usłyszał już zarzut.

Do tego zdarzenia doszło w poniedziałek, przed godziną 21:00. Policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiej komendy patrolując centrum Kędzierzyna-Koźla zwrócili uwagę na osobowego opla, którym podróżowali młodzi ludzie.

Funkcjonariusze zatrzymali samochód do kontroli. W trakcie wykonywanych czynności okazało się że 24-letni kierowca nie posiada prawa jazdy, a dodatkowo pojazd którym kierował nie miał ważnych badań technicznych.

W trakcie wykonywanych czynności uwagę funkcjonariuszy przykuł dobiegający z pojazdu charakterystyczny zapach marihuany i nerwowe zachowanie kierowcy.

Podczas przeszukania 24-latka oraz auta, funkcjonariusze znaleźli zielony susz. Po sprawdzeniu testerem narkotykowym okazało się, że była marihuana.

24-latek został zatrzymany. Usłyszał już zarzut. Teraz jego sprawą zajmie się sąd. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".