• Wyświetleń: 2641
    • Dodano: 2020-06-13 / 22:03

Odra lepsza od Warty

Opolanie pokonali vice-lidera Fortuny 1 Liga.

Przed tym spotkaniem nikt nie dawał większych szans podopiecznym Dietmara Brehmera, gdyż na Oleskiej mieli przywitać jednego z faworytów do awansu - Wartę Poznań, która dotychczas nie przegrała żadnego ze spotkań po wznowieniu rozgrywek, natomiast Opolanie zdobyli tylko jedno oczka z Radomiakiem Radom

W świetnej formie jest Arkadiusz Piech i to on wyprowadził na prowadzenie Odrę w 36 minucie. Po sprawnym rozegraniu z Kacprem Tabisiem zmieścił z ostrego konta obok zaskoczonego Adriana Lisa. Do końca połowy, jak zresztą w całym jej przebiegu, Poznaniacy nie potrafili rozbić muru postawionego przez gospodarzy i do szatni piłkarze zeszli przy wyniku 1:0

Druga część gry wyglądała podobnie - goście byli bezradni, popełniali błędy nie tylko w ataku, lecz także w obronie, co poskutkowało rzutem karnym w 50 minucie, którego na gola zamienił Krzysztof Janus. Odra dowiozła do końca dwubramkowe prowadzenie, lecz kończyła spotkanie w dziesięciu, gdyż fatalną zmianę dał Szymon Skrzypczak, który w 9 minut zarobił dwie żółte kartki.

Niestety, to zwycięstwo nie spowodowało, że Opole wyszło ze strefy spadkowej, gdyż również swoje spotkanie wygrało GKS Bełchatów. Następny mecz piłkarze Brehmera zagrają w Nowym Sączu, z miejscową Sandecją

Więcej zdjęć

2020-06-16 11:10:17 [89.151.45.*] id:1598491
    Tomasso Vega: Napisał postów [29], status [rozkręca się] Reputacja
    Zostało jeszcze 9 kolejek. Można ugrać dużo punktów. Tylko się nie poddawać. Szkoda Skrzypczaka, że nie zagra w kolejnym meczu. Arek Piech nie ma siły na 90 minut.

2020-06-15 10:47:00 [217.173.195.*] id:1598439
    wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja