• Autor: Aga_Ko
    • Wyświetleń: 5209
    • Dodano: 2020-06-10 / 10:45
    • Komentarzy: 7

    Kierowca osobówki podczas wyprzedzania uderzył w drzewo. Wypadek w gminie Murów

    Kierowca osobówki podczas wyprzedzania uderzył w drzewo. Wypadek w gminie Murów
    Kierowca osobówki podczas wyprzedzania uderzył w drzewo. Wypadek w gminie Murów

    (Fot. OSP Zagwiździe )

    Kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło w środę rano w gminie Murów.

    W środę 10 czerwca kilkanaście minut po godzinie 8:00 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o kierowcy, który uderzył samochodem w drzewo. Sytuacja miała miejsce w gminie Murów w okolicach Radomierowic.

    Zobacz takze Na Górze Świętej Anny uczczono Narodowy Dzień Powstań Śląskich

    Ze wstępnych ustaleń służb ratunkowych pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Isuzu rozpoczął manewr wyprzedzania samochodu ciężarowego, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

    Do akcji zadysponowano 1 zastęp OSP KSRG Zagwiździe, 1 zastęp OSP Radomierowice i 1 zastęp z JRG nr 2 z Opola, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który po udzieleniu poszkodowanemu kierowcy kwalifikowanej pierwszej pomocy przetransportował rannego do szpitala.

    Dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia policja.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Kierowca osobówki podczas wyprzedzania uderzył w drzewo. Wypadek w gminie Murów
    Kierowca osobówki podczas wyprzedzania uderzył w drzewo. Wypadek w gminie Murów
    Kierowca osobówki podczas wyprzedzania uderzył w drzewo. Wypadek w gminie Murów

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2020-06-10 11:40:26 [83.238.143.*] id:1598221  
    iks: Napisał postów [365], status [pismak] Reputacja
    Niech będzie jeszcze więcej drzew tuż przy drodze! Może najwyższy czas przesadzić drzewka albo wytyczyć nowe drogi? Chyba że jest to jakaś większa akcja "kierowca minus".

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2020-06-10 12:50:23 [217.173.195.*] id:1598224  
    wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja
    Jak nie umie wyprzedzać to niech się za to nie bierze. A gdyby tam jechał rowerzysta albo był pieszy i by go trafił to co? Zakazacć takim jednostkom poruszać się po drogach publicznych?
    2020-06-10 18:59:17 [83.22.242.*] id:1598229  
    chrząszcz: Napisał postów [5757], status [VIP] Reputacja
    idąc za takim myśleniem, to nie "odpuściłby" żadnej latarni na pustym parkingu przy Karolince, wniosek ... zlikwidować latarnie
    2020-06-10 19:47:59 [213.127.119.*] id:1598231  
    KubaXY: Napisał postów [3401], status [Szycha] Reputacja
    Musza byc drzewa !!! Nie ty sadziles, wiec stul p... !!! Drzewa pomagaja w eliminacji rasy idiotow na drogach. I niech sluza ile sie da
    2020-06-17 15:37:33 [165.225.72.*] id:1598550  
    dontomasso: Napisał postów [4855], status [VIP] Reputacja
    drzewa sie przydadza jak znow bedziemy sie konno poruszac po polskiej krainie. w tedy bedzie troche cienia dla konia i woznicy
    2020-06-11 09:29:34 [89.69.135.*] id:1598239  
    czerstwy70: Napisał postów [2138], status [Szycha] Reputacja
    osobówki??? Aga-jestem Twoim fanem

    Nick:
    Treść:
    2020-06-10 22:27:34 [5.173.32.*] id:1598235  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    blachy janusz wyklepie

    Nick:
    Treść: