• Wyświetleń: 509
  • Dodano: 2020-06-04 / 13:32
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Pożyczka bez zaświadczeń - na co zwrócić uwagę?

  Pożyczka bez zaświadczeń - na co zwrócić uwagę?
  Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach cieszą się dużą popularnością. Nic dziwnego - brak obowiązku dostarczania dodatkowych dokumentów i kontaktowania się z pracodawcą, znacznie ułatwiają cały proces, a dzięki temu można dostać pożyczkę od ręki. Na co zwrócić uwagę decydując się na pożyczkę bez zaświadczeń? Od czego zacząć poszukiwania najlepszej oferty?

  Pożyczka bez zaświadczeń - dobrze przeanalizuj oferty
  Decydując się na pożyczkę, zwróć uwagę na kilka ważnych elementów. Przede wszystkim sprawdź całkowity koszt pożyczki, żeby wiedzieć ile będzie kosztowało Cię pożyczenie pieniędzy. Przemyśl również, czy wysokość miesięcznej raty będzie dla Ciebie odpowiednia - nie powinna mocno naruszać Twojego domowego budżetu, żeby nie powodować problemu ze spłatą zadłużenia. Jeśli uznacz, że miesięczna rata jest za wysoka, rozważ pożyczenie mniejszej kwoty lub rozłożenie spłaty na dłuższy okres. Zawsze zanim podpiszesz umowę, zapoznaj się z jej zapisami - musisz wiedzieć jakie konsekwencje Cię czekają np. w przypadku opóźnienia spłaty itp.

  Pożyczka bez zaświadczeń jest aktualnie szeroko dostępna od ręki - oferuje ją wiele instytucji. Żeby wybrać najlepszą dla siebie pożyczkę, warto porównać kilka ofert od różnych firm. Jeśli zależy Ci na czasie, sprawdź platformę pożyczkową Bancovo.pl, która ma szeroką ofertę, gdyż współpracuje z wieloma partnerami - zarówno bankami, jak i firmami pożyczkowymi. Składając na niej tylko jeden zagregowany wniosek, możesz otrzymać nawet kilka ofert. Łatwo je porównasz i wybierzesz tę najlepszą dla siebie. Wszystko załatwisz w jednym miejscu - od wypełnienia formularza, przez wybór oferty, po podpisanie umowy. Wszystko zrobisz bez wychodzenia z domu - potrzebujesz jedynie komputer lub smartfon z dostępem do Internetu.

  Pożyczka ratalna
  Pożyczka bez zaświadczeń często kojarzy się z tzw. "chwilówkami", czyli pożyczkami na krótki okres, które zazwyczaj trzeba spłacić jednorazowo, w jednej racie. Jednak istnieją na rynku również oferty na pożyczki bez zaświadczeń na długi okres, czyli tzw. "pożyczki ratalne", które spłaca się w wielu ratach. To dobre rozwiązanie, jeśli chcesz pożyczyć nieco wyższą kwotę, a jej spłatę rozłożyć na dłuższy czas i płacić wygodną miesięczną ratę. Warto sprawdzić, jak wygląda pożyczka ratalna na Bancovo.

  Niezależnie od tego, jaką ofertę wybierzesz, zanim podpiszesz umowę, dobre przemyśl swoją decyzję i przeanalizuje zapisy umowy. Pamietaj, że zgodnie z prawem, masz 14 dni na odstąpienie od umowy, jeśli w tym czasie zmieniłbyś z jakiegoś powodu decyzję.
   
   

  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".