Fiestawakacje Biuro Podróży

  Adres:
  Jeziorwa 3
  46-053 Daniec
  Telefon:
  77 42 34 135
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  biuro@fiestawakacje.pl

  Oferujemy najlepsze oferty z 250 niemieckich i polskich biur podróży: Last minute i First Minute, wakacyjne, zimowe, objazdowe, weekendowe, rejsy.loty , hotele, apartamenty i domy wakacyjne, transfery na lotniska.
  Oferty niemieckie przeznaczone są dla klientów, którym zależy na połączeniu wysokiego standardu oferowanych usług i atrakcyjnej ceny do 50% taniej niż w Polsce. Szczególnie atrakcyjne ceny i wyższy standard na wycieczki rozumiane jako egzotyka (Dominikana, Kuba, Tajlandia, Bali, Sri Lanka, Malediwy, Seszele, itp.), jak również Majorka i Wyspy Kanaryjskie. Obsługa na miejscu zawsze w języku niemieckim, angielski i danego kraju. My na życzenie wszystkie dokumenty tłumaczymy na polski.
  Na zamówienie klientów jest możliwość przygotowania indywidualnej oferty jak również grupowych wyjazdów od 6 osób.
  Oferujemy również szeroki wybór hoteli, pensjonatów i domków wczasowych w Polsce. Hotele np: nad polskim morzem czy w górach 30% taniej dzięki rezerwacji przez zagranicznych organizatorów.
  Wszystkie imprezy w których jest wykupiony minimum przelot i hotel niemieckich organizatorów są ubezpieczone w 100% od upadku organizatora zgodnie z prawem niemieckim.

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2013-01-28