• 0
0
 
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1459
  • Dodano: 2020-06-03 / 15:03
  • Komentarzy: 0

Poszukiwany za jazdę "na podwójnym gazie", wpadł przez zakłócanie ciszy nocnej

 
 
Poszukiwany za jazdę "na podwójnym gazie", wpadł przez zakłócanie ciszy nocnej

(Fot. Archiwum)

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który 2 lata ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 42-latek został zatrzymany, po tym jak funkcjonariusze otrzymali wezwanie do zakłócania ciszy nocnej. Był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu.

Do tej sytuacji doszło w minioną niedzielę. Było już po godzinie 23:00 kiedy policjanci z Lewina Brzeskiego otrzymali zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej. Wszystko działo się w jednej z miejscowości w gminie. Tam nietrzeźwy mężczyzna miał się awanturować, głośno zachowywać i nie zwracać uwagi na późną godzinę.

Na miejscu policjanci nie zastali nikogo pod wskazanym adresem. Jednak wracając już z interwencji, niedaleko wskazanego adresu zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać i próbował uniknąć kontroli. Funkcjonariusze szybko podjęli legitymowanie i sprawdzili mężczyznę w policyjnym systemie. Szybko się okazało jaki był powód jego nerwowego zachowania.

42-latek 2 lata ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był poszukiwany do obycia kary pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. Trafił już do więzienia, gdzie spędzi najbliższe 7 miesięcy.

reklama
.

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".