PPHU RUMO Lempa Rudolf

  Adres:
  Polna 8a
  47-113 Kolonowskie
  Telefon:
  77-4622500
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  pphu_rumo@o2.pl

  Firma P.P.H.U. „RUMO” istnieje od 1996r siedziba firmy znajduje się w miejscowości Kolonowskie , woj. opolskie. Od tamtej chwili skrupulatnie budujemy swoją pozycję na rynku, dostosowując ofertę oraz poziom usług do swoich klientów. Naszą jakość sprawdziło już kilka tysięcy użytkowników pieców. Marka i dobra opinia jaką zdołaliśmy sobie wyrobić przez ten czas u swoich klientów, należy do najcenniejszego kapitału jaki posiadamy. Kluczem do naszego sukcesu jest stałe monitowanie potrzeb odbiorców oraz budowanie zaufania i stałych relacji handlowych.
  Zakres naszej działalności to:

  Skład opału
  Hurtowa sprzedaż węgla
  Sprzedaż detaliczna węgla
  Sprzedaż węgla workowanego

  Naszymi głównymi dostawcami opału są kopalnie Kompanii Węglowej oraz Katowickiego Holdingu Węglowego. Oferowany przez nas węgiel, jest najwyższej jakości i spełnia wszelkie wymagania pod względem jakościowym i ekologicznym.

  Zaopatrujemy w opał zarówno klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych z terenu województwa opolskiego, a także całej Polski.

  W 2010r. naszą ofertę poszerzyliśmy o węgiel z czeskich kopalń, który jest doskonałą alternatywą do naszego krajowego węgla. Na chwilę obecną importujemy oraz zaopatrujemy składy opału na terenie całego kraju.

  Naszym celem jest kompleksowa obsługa i pełne zadowolenie klienta.

  Skład węgla - PPHU RUMO
  Kolonowskie
  ul. Polna 8a
  Tel/fax. (77) 461-11-24
  (77) 462-25-00
  e-mail: pphu_rumo@o2.pl

  www.rumo.pl
  www.skladopalu.rumo.pl
  www.podlasem.eu

  Godziny otwarcia:
  Pn - Pt 730 - 1600
  Sob 730 - 1300

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2013-01-17