• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3056
  • Dodano: 2020-06-02 / 20:59
  • Komentarzy: 0

Dachowanie koło Kluczborka. Ranna pasażerka w szpitalu

 
 
Dachowanie koło Kluczborka. Ranna pasażerka w szpitalu
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dziś na trasie z Biadacza do Bogdańczowic. Służby ratunkowe wyjechały do samochodu, który dachował poza jezdnią.


Informacja o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego wpłynęła do służb ratunkowych we wtorek 2 czerwca kilka minut po 18:00. Ze zgłoszenia wynikało, że na Drodze Krajowej nr 42/45 pomiędzy Biadaczem a Bogdańczowicami dachował samochód osobowy.

Na miejsce skierowano dwa zastępy straży pożarnej z JRG Kluczbork, jeden z OSP Biadacz, Zespół Ratownictwa Medycznego i policję.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy policji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Mitsubishi z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu, uderzył w przepust
po czym dachował. Oprócz kierowcy w aucie znajdowały się jeszcze 3 osoby.

Niestety zdarzenie było na tyle poważne, że pasażerka Mitsubishi, po udzieleniu pierwszej pomocy przez Zespół Ratownictwa Medycznego wymagała dalszego leczenia. Została zabrana przez medyków do szpitala w Oleśnie.

Na drodze ruch odbywał się wahadłowo. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.
reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".