• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2663
  • Dodano: 2020-05-28 / 19:26
  • Komentarzy: 1

  Ukrył narkotyki na ogródku działkowym

  Ukrył narkotyki na ogródku działkowym
   <i>(KPP Nysa)</i>

  (KPP Nysa)

   <i></i>

  Ponad kilogram marihuany zabezpieczyli nyscy policjanci. 34-latek nielegalne środki ukrywał w ogródku działkowym. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Musi się teraz liczyć z karą do 10 lat więzienia

  Jako pierwszy na trop mężczyzny wpadł policjant z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Nysie. Wiedząc, gdzie dokładnie znajduje się ogródek, wspólnie z nyskimi kryminalnymi postanowili to sprawdzić.

  W trakcie przeszukania działki zajmowanej przez 34-latka, policjanci znaleźli ponad kilogram suszu roślinnego. Mężczyzna ukrył go pod deskami, w wykopanym dole. Badanie narkotesterem przeprowadzone przez śledczych pokazało, że zabezpieczony susz to marihuana.

  Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznał. Za takie przestępstwo grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-05-28 23:41:43 [188.123.205.*] id:1597794  
  ombre: Napisał postów [18065], status [VIP] Reputacja
  Znowu jakieś gumowe ucho się zasłużyło u milicji.

  Nick:
  Treść: