• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5883
  • Dodano: 2020-05-28 / 14:25
  • Komentarzy: 3

Jest kolejny przypadek koronawirusa w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu

 
 
Jest kolejny przypadek koronawirusa w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu

(Fot. Dżacheć)

Znane są wyniki niektórych badań, którym poddano osoby przebywające na kwarantannie po kontakcie z zakażoną policjantką z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.


Jak informuje Zespół Prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu - Doszła nam jedna osoba z wynikiem pozytywnym testu w kierunku obecności koronawirusa. To pracownik cywilny i ta osoba należała do grona 13 osób, które zostało kwarantanną objęte w dniu wczorajszym - informuje podinspektor Marzena Grzegorczyk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

Z Sanepidu we wtorek 26 maja wpłynęła informacja o pozytywnym teście na koronawirusa wśród pracowników. Wtedy też grupy Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego "Kędzierzyn-Koźle" oraz Opole zostały wezwane na interwencję do budynku Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu w celu dezynfekcji pomieszczeń, ponieważ u jednej z policjantek stwierdzono zakażeniem SARS-CoV-2.

W związku z zakażeniem, 13 osób wskazanych przez chorą zostało poddanych kwarantannie. Komenda Wojewódzka Policji w Opolu nie posiada jeszcze wszystkich wyników testów. Niewykluczone, że chorych przybędzie.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-05-28 23:40:31 [188.123.205.*] id:1597793  
ombre: Napisał postów [17739], status [VIP] Reputacja
Ojej ale mi przykro hehehehe

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2020-05-29 08:45:30 [89.64.9.*] id:1597795  
Stefan: Napisał postów [26801], status [VIP] Reputacja
Na ruchliwym skrzyżowaniu stoi młoda, ładna policjantka i kieruje ruchem. Nagle stwierdza, że zaczyna się u niej okres, niestety jej służba będzie trwała jeszcze 5 godzin, a ona nie ma przy sobie nic co by jej w tej sytuacji mogło pomóc. W tej rozpaczliwej dla siebie sytuacji, łapie za krótkofalówkę i łączy się z dyspozytorem w komendzie. Przez radio zgłasza się kolega Józek. - Józek, możesz coś dla mnie zrobić? - Dla Ciebie wszystko! - Słuchaj, ja stoję tu na skrzyżowaniu, moja służba kończy się dopiero za 5 godzin, a ja dostałam okresu i nie mam nic przy sobie. Możesz sobie to wyobrazić? Czy mógłbyś mi jak najszybciej przywieźć moje tampony? Znajdziesz je w moim biurku, w prawej górnej szufladzie. Proszę cię bardzo, pośpiesz się! Policjantka nadal kieruje dalej ruchem. Mija jedna godzina, mija druga. Dopiero po trzech godzinach podjeżdża radiowóz na sygnale, hamuje z piskiem opon, wychodzi z niego uśmiechnięty Józek, z daleka już wymachuje zadowolony pudełkiem z tamponami. - Józek, ty jesteś dupa okropna! Prosiłam Cię przecież, żebyś się pośpieszył! Gdzie byłeś tak długo?! - Jak by Ci to powiedzieć? Jak przez radio podałaś że masz okres to najpierw przyleciał ucieszony Kazik z szampanem, potem uradowany Tomek postawił skrzynkę piwa, szczęśliwy Franek zafundował parę butelek dobrego wina i... muszę Ci uczciwie powiedzieć, że i mnie spadł kamień z serca!
2020-05-28 21:55:27 [5.173.48.*] id:1597787  
tippmann: Napisał postów [5644], status [VIP] Reputacja
nie żal mi kusonów i tyle w temacie

Nick:
Treść: