• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2379
  • Dodano: 2020-05-28 / 09:55
  • Komentarzy: 0

  Uwaga piesi i kierowcy! Utrudnienia na ulicy Plebiscytowej w Opolu

  Uwaga piesi i kierowcy! Utrudnienia na ulicy Plebiscytowej w Opolu
   <i>(Fot. Dżacheć)</i>

  (Fot. Dżacheć)

  Drogowcy rozpoczęli remont ulicy Plebiscytowej w Opolu, co wiąże się z utrudnieniami w centrum miasta. Jak zapowiada Miejski Zarząd Dróg w Opolu, remont potrwa najbliższe dwa tygodnie.


  Prace drogowe rozpoczęły się w czwartek 28 maja. Zmotoryzowani właściciele musza liczyć się z utrudnieniami, w tym dłuższym dojazdem do domu czy pracy. Na oznakowanie muszą zwrócić uwagę również piesi, szczególnie ci spacerujący w okolicach remontowanej jezdni.

  - Dziś (czwartek 28 maja) ruszamy z remontem ulicy Plebiscytowej na odcinku od okolic przejścia dla pieszych na wysokości ulicy Drzymały do skrzyżowania z ulicą 1go Maja. Jako pierwszy będzie remontowany prawy pas - informuje Adam Leszczyński, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg w Opolu.

  Kierowcy, którzy z ulicy Plebiscytowej będą potrzebowali skręcić w prawo, muszą wykonać manewr ze środkowego pasa jezdni. - W dalszych etapach będziemy kolejno remontować środkowy pas i na koniec lewy. Utrudnienia potrwają około 2 tygodnie. W czasie remontu zamknięte będzie przejście dla pieszych na Plebiscytowej przy skrzyżowaniu z 1go Maja, za utrudnienia przepraszamy - dodaje Adam Leszczyński.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".