• 0
0
 

A.Z.GWARNCJA

Adres:
Szarych Szeregów 34D
45-285 Opole
Telefon:
602-531-334
Fax:
WWW:
E-mail:
azgwarancja@azg.pl

Firma „A.Z. GWARANCJA” pośrednicząca w obrocie nieruchomościami powstała w 1998 roku. Główna Siedziba Biura Nieruchomości znajduje się przy ulicy Szarych Szeregów 34D w Opolu, Filia mieści się przy ul. Jana Bytnara Rudego 13 również w Opolu. W firmie pracuje 12 osobowy zespół składający się z licencjonowanych pośredników, agentów, doradcy kredytowego, menadżera ds. kampanii reklamowych, grafika i informatyka.Biuro Nieruchomości „A.Z.GWARANCJA” działając na rynku czternaście lat, oferuje oprócz kompleksowych usług związanych z wyżej wymienioną działalnością swoje doświadczenie, profesjonalizm, rzetelność jak i wysoką kulturę obsługi klienta zgodnie z etyką i standardami zawodowymi Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Biuro Nieruchomości świadczy usługi w zakresie:

-pośrednictwa w transakcjach kupna/sprzedaży i wynajmu wszystkich segmentów rynku: mieszkań, domów, powierzchni biurowych, lokali użytkowych, magazynów, obiektów zabytkowych, działek budowlanych, rolnych i rekreacyjnych,
-obsługa prawno-finansowa, zapewnia pomoc w załatwieniu wszystkich formalności prawnych w tym notarialnych, dostosowanych do potrzeb każdego klienta, uzyskuje w zależności od rodzaju nieruchomości takie dokumenty jak:
-Odpis Księgi Wieczystej z Sądu Rejonowego,
-Wypis i Wyrys ze Starostwa Powiatowego,
-Zaświadczenie ze Spółdzielni Mieszkaniowej,
-Zaświadczenie od Zarządcy Nieruchomości,
-Zaświadczenie z Urzędu Gminy,
-wszystkie inne dokumenty wymagane do przeniesienia własności lub najmu nieruchomości.
-pomocy przy przekazaniu nieruchomości, obecność przy wypełnieniu protokołu zdawczo – odbiorczego, zdaniu kluczy, rozliczeniu mediów u dostawców,
-pomocy w uzyskiwaniu kredytów na zakup nieruchomości dla swoich klientów, dzięki współpracy z bankami,
-umożliwia klientom wybór interesujących ich obiektów z bazy handlowej zawierającej oferty firmy „A.Z.GWARANCJA” jak i ofert z innych biur nieruchomości w ramach wzajemnej współpracy między nimi na terenie opola, województwa opolskiego, jak również całego kraju.

Czynne: pon. - pt. 10.00 - 18.00

Ostatnia aktualizacja firmy: 2014-08-25