• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 2277
  • Dodano: 2020-05-25 / 10:33
  • Komentarzy: 0

  Politechnika Opolska częściowo przywraca zajęcia

  Politechnika Opolska częściowo przywraca zajęcia

  (Fot. Dżacheć)

  Zmiany w organizacji nie dotyczą jednak wszystkich kierunków

  Komunikat dla studentów i nauczycieli akademickich dotyczący funkcjonowania Politechniki Opolskiej w zakresie dydaktyki od 25 maja 2020 r. wydał rektor tejże uczelni, wraz z porozumieniem z Samorządem Studenckim Politechniki Opolskiej. Termin zakończenia zajęć pozostał ustalony na 15 czerwiec, bez względu czy są one prowadzone zdalnie czy też w uczelni.

  Powrót na uczelnie dotyczy dwóch wydziałów:
  - Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki (kierunki elektrotechnika, energetyka, technologie energetyki odnawialnej oraz elektronika przemysłowa)
  - Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii (Fizjoterapia oraz Wychowanie Fizyczne)

  Oczywiście, nie dotyczy to wszystkich zajęć, lecz jedynie tych, których nie możność jest przeprowadzenia ich zdalnie. Studenci tychże kierunków już niedługo poznają plan funkcjonowania swoich zajęć, bo do 27 maja dziekani mają obowiązek to przedstawić. W związku z tym, Politechnika Opolska przywraca również możliwość zakwaterowania się do ich akademików.
  Więcej informacji na stronie uczelni: wu.po.opole.pl
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".