• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3757
  • Dodano: 2020-05-21 / 17:57
  • Komentarzy: 0

Koronawirus: 8 zakażonych i 8 wyzdrowiałych w regionie

 
 
Koronawirus: 8 zakażonych i 8 wyzdrowiałych w regionie

(Fot. Dżacheć)

w czwartek po południu Ministerstwo Zdrowia potwierdziło kolejny zakażenia koronawirusem w Polsce. Na Opolszczyźnie przybyło 8 nowych przypadków.


Informacje potwierdza rzeczniczka wojewody opolskiego. - Mamy kolejnych 8 przypadków zakażenia w regionie. Dotyczą one mieszkańców powiatu strzeleckiego, oleskiego, namysłowskiego oraz Opola - słyszymy.

- W powiecie strzeleckim zakaziło się dwoje mieszkańców w sile wieku oraz kobieta w średnim wieku i mężczyzna w wieku senioralnym. Za wyjątkiem seniora - który hospitalizowany jest w szpitalu jednoimiennym w Kędzierzynie-Koźlu, pozostali przebywają w kwarantannie domowej. Stan wszystkich jest dobry, zakazili się lokalnie - informuje Kolemba-Gaschka.

- W w powiecie oleskim zachorował mężczyzna w wieku senioralnym oraz kobieta w średnim wieku. Mężczyzna przebywa w szpitalu jednoimiennym w Kędzierzynie-Koźlu, kobieta w kwarantannie domowej. Stan obojga jest dobry, zakazili się lokalnie - mówi.

- W powiecie namysłowskim SARS CoV-2 potwierdzono u kobiety w sile wieku. Jej stan jest dobry, zakaziła się za granicą. W Opolu z kolei zachorował senior. Jego stan lekarze określają jako dobry. Teraz przebywa w szpitalu jednoimiennym w Kędzierzynie-Koźlu. Transmisja lokalna - informuje.

O kolejne 8 osób zwiększyła się również liczba ozdrowieńców. Tym samym liczba osób które pokonały koronawirusa w naszym regionie wzrosła do 268.

Od początku pandemii liczba osób który zakaźny się wirusem SARS-CoV-2 wynosi 577.
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia