• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2063
  • Dodano: 2020-05-20 / 18:34
  • Komentarzy: 1

Pożar mieszkania na ulicy Rybackiej w Opolu

 
 
Pożar mieszkania na ulicy Rybackiej w Opolu
 <i>(Fot. Gwiezdny Bryan)</i>

(Fot. Gwiezdny Bryan)

Cztery zastępy straży zostały zadysponowane do pożaru mieszkania w budynku wielorodzinnym w centrum Opola. Gęsty dym, który wydobywał się z okien jednego z mieszkań zauważyli mieszkańcy o czym niezwłocznie powiadomili służby ratunkowe. Strażacy, którzy przyjechali walczyć z ogniem szybko ugasili pożar i wywietrzyli mieszkanie.


W środę 20 mają, chwilę przed 18:00 cztery zastępy straży pożarnej zostały zadysponowane do pożaru mieszkania na ulicy Rybackiej w Opolu.

Strażacy po dojeździe na miejsce stwierdzili że ogień pojawił się na 6 piętrze budynku wielorodzinnego. Jak wstępnie ustalono, mieszkańcy budynku ewakuowali się na zewnątrz jeszcze przed przyjazdem służb ratunkowych.

Na szczęście wskutek pożaru nikomu nic się nie stało.

Pożar został ugaszony, na tę chwilę nie wiadomo co było przyczyną pojawienia się ognia w mieszkaniu. Będą to ustalać policyjni biegli.

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-05-20 21:46:11 [89.64.56.*] id:1597513  
Pralinka: Napisała postów [2], status [żółtodziób] Reputacja
Nie paliło się mieszkanie, a balustrada i podłoga na balkonie. Ktoś z któregoś z pięter wyżej palił papierosa i najprawdopodobniej wyrzucić niedopałek w dół...

Nick:
Treść: