• 0
0
 
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 3231
  • Dodano: 2020-05-20 / 17:33
  • Komentarzy: 1

Policja zlikwidowała plantacje marihuany w domu 50-latka

 
 
Policja zlikwidowała plantacje marihuany w domu 50-latka

(KPP Kluczbork)

Funkcjonariusze opolskiego CBŚP wspólnie z kluczborskimi policjantami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 50-letniego mężczyznę, który w domu zorganizował plantację konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 40 doniczek z sadzonkami konopi, ponad 20 krzewów, a także znaczne ilości marihuany oraz profesjonalny sprzęt służący do ich uprawy. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące posiadania, udzielania oraz uprawy środków odurzających.

Na początku maja br., policjanci z opolskiego zarządu CBŚP wspólnie z wołczyńskimi oraz kluczborskimi policjantami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali 50-letniego mieszkańca powiatu kluczborskiego. Mężczyzna w swoimi domu zorganizował plantacje konopi indyjskich.

W wyniku podjętych działań policjanci ujawnili i zabezpieczyli blisko 40 doniczek z sadzonkami konopi znajdującymi się w różnych fazach wzrostu, ponad 20 krzewów oraz blisko 150 gramów suszu marihuany. Nielegalna uprawa znajdowała się w specjalnie przygotowanym do tego pomieszczeniu, które było wyposażone w urządzenia sterujące ogrzewaniem, oświetleniem i wentylacją.

Mężczyzna kontrolował wszelkie parametry potrzebne do należytego wzrostu roślin. Z zabezpieczonego suszu, krzewów oraz sadzonek można by było uzyskać blisko 2 kg marihuany.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Zatrzymany 50-latek usłyszał już zarzuty dotyczące posiadania, udzielania oraz uprawy środków odurzających. Za takie przestępstwa grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-05-20 18:55:03 [89.64.53.*] id:1597510  
Kotaro: Napisał postów [167], status [wyjadacz] Reputacja
Hmm... A ile było tych plantacji?

Nick:
Treść: