• 0
0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2777
  • Dodano: 2020-05-20 / 17:33
  • Komentarzy: 1

Policja zlikwidowała plantacje marihuany w domu 50-latka

 
 
Policja zlikwidowała plantacje marihuany w domu 50-latka

(KPP Kluczbork)

Funkcjonariusze opolskiego CBŚP wspólnie z kluczborskimi policjantami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 50-letniego mężczyznę, który w domu zorganizował plantację konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 40 doniczek z sadzonkami konopi, ponad 20 krzewów, a także znaczne ilości marihuany oraz profesjonalny sprzęt służący do ich uprawy. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące posiadania, udzielania oraz uprawy środków odurzających.

Na początku maja br., policjanci z opolskiego zarządu CBŚP wspólnie z wołczyńskimi oraz kluczborskimi policjantami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali 50-letniego mieszkańca powiatu kluczborskiego. Mężczyzna w swoimi domu zorganizował plantacje konopi indyjskich.

W wyniku podjętych działań policjanci ujawnili i zabezpieczyli blisko 40 doniczek z sadzonkami konopi znajdującymi się w różnych fazach wzrostu, ponad 20 krzewów oraz blisko 150 gramów suszu marihuany. Nielegalna uprawa znajdowała się w specjalnie przygotowanym do tego pomieszczeniu, które było wyposażone w urządzenia sterujące ogrzewaniem, oświetleniem i wentylacją.

Mężczyzna kontrolował wszelkie parametry potrzebne do należytego wzrostu roślin. Z zabezpieczonego suszu, krzewów oraz sadzonek można by było uzyskać blisko 2 kg marihuany.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Zatrzymany 50-latek usłyszał już zarzuty dotyczące posiadania, udzielania oraz uprawy środków odurzających. Za takie przestępstwa grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-05-20 18:55:03 [89.64.53.*] id:1597510  
Kotaro: Napisał postów [152], status [wyjadacz] Reputacja
Hmm... A ile było tych plantacji?

Nick:
Treść:

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia