• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 4458
  • Dodano: 2020-05-20 / 16:26
  • Komentarzy: 1

  Czy studenci powrócą na uczelnię?

  Czy studenci powrócą na uczelnię?

  (Fot. Dżacheć)

  Nieco ponad miesiąc przed zakończeniem semestru, UO może wrócić do zajęć.

  - Z dniem 25 maja 2020 r. rektor UO zarządzeniem z 19 maja 2020 r. przywraca możliwość prowadzenia w Uniwersytecie Opolskim zajęć dydaktycznych, których z oczywistych względów, a w szczególności z uwagi na formę zajęć lub ich specyfikę, w tym możliwości techniczne i organizacyjne nauczycieli akademickich i studentów nie można przeprowadzić z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość - czytamy w zarządzeniu.

  Dziekani każdego z wydziałów, mają czas do 22 maja do ustalenia, studenci jakich kierunków mają powrócić na uczelnię. Odmrażanie dotyczy nie tylko samych zajęć, ale również i akademików oraz bibliotek. Również od 25 maja, będzie można zakwaterować się do akademików oraz wypożyczyć książkę, na określonych zasadach, które wyklarują się przed weekendem.

  Na Politechnice Opolskiej w obecnej chwili zmian formy zajęć dydaktycznych nie przewidują, lecz w przyszłości mogą zdarzyć się wyjątki.

  - Na tą chwilę wszystko odbywa się online i tak pozostanie prawdopodobnie do końca semestru. Jednakże, gdyby miało dojść do powrotów na studia, jedynie dotyczyłoby to laboratoriów oraz projektów. Będziemy na bieżąco informować o zmianach - usłyszeliśmy od biura prasowego tejże uczelni.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-05-20 18:55:32 [89.64.53.*] id:1597511  
  Kotaro: Napisał postów [167], status [wyjadacz] Reputacja
  Na jedną uczelnię? Czy naprawdę w każdym tytule na tym portalu musi być błąd?

  Nick:
  Treść: