• 0
0
  • Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 4230
  • Dodano: 2020-05-20 / 16:26
  • Komentarzy: 1

Czy studenci powrócą na uczelnię?

 
 
Czy studenci powrócą na uczelnię?

(Fot. Dżacheć)

Nieco ponad miesiąc przed zakończeniem semestru, UO może wrócić do zajęć.

- Z dniem 25 maja 2020 r. rektor UO zarządzeniem z 19 maja 2020 r. przywraca możliwość prowadzenia w Uniwersytecie Opolskim zajęć dydaktycznych, których z oczywistych względów, a w szczególności z uwagi na formę zajęć lub ich specyfikę, w tym możliwości techniczne i organizacyjne nauczycieli akademickich i studentów nie można przeprowadzić z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość - czytamy w zarządzeniu.

Dziekani każdego z wydziałów, mają czas do 22 maja do ustalenia, studenci jakich kierunków mają powrócić na uczelnię. Odmrażanie dotyczy nie tylko samych zajęć, ale również i akademików oraz bibliotek. Również od 25 maja, będzie można zakwaterować się do akademików oraz wypożyczyć książkę, na określonych zasadach, które wyklarują się przed weekendem.

Na Politechnice Opolskiej w obecnej chwili zmian formy zajęć dydaktycznych nie przewidują, lecz w przyszłości mogą zdarzyć się wyjątki.

- Na tą chwilę wszystko odbywa się online i tak pozostanie prawdopodobnie do końca semestru. Jednakże, gdyby miało dojść do powrotów na studia, jedynie dotyczyłoby to laboratoriów oraz projektów. Będziemy na bieżąco informować o zmianach - usłyszeliśmy od biura prasowego tejże uczelni.
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-05-20 18:55:32 [89.64.53.*] id:1597511  
Kotaro: Napisał postów [167], status [wyjadacz] Reputacja
Na jedną uczelnię? Czy naprawdę w każdym tytule na tym portalu musi być błąd?

Nick:
Treść: