• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 6263
  • Dodano: 2020-05-13 / 18:23
  • Komentarzy: 1

Omijał auto na drodze i wjechał ciężarówką w pole rzepaku

 
 
Omijał auto na drodze i wjechał ciężarówką w pole rzepaku
 <i>(Fot.ratownictwo.opole.pl)</i>

(Fot.ratownictwo.opole.pl)

Kierująca Fordem Fiestą z nieustalonych przyczyn zatrzymała się podczas jazdy. Nie wszystkim jednak udało się wyminąć stojące na obwodnicy Kluczborka auto. Mogło dojść do tragedii.


Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w środę 13 maja przed godziną 13:00 na Drodze Krajowej nr 11 na obwodnicy Kluczborka.

Według informacji przekazanych przez służby obsługujące zdarzenie wynika, że kobieta, która kierowała osobowym Fordem z nieustalonych przyczyn zatrzymała się na drodze. Samochodu nie udało się ominąć kierowcy ciężarowego DAF-a, który zahaczył pojazd felgą i zderzakiem. By nie spowodować większych szkód odbił ostro w prawo i wjechał na pole rzepaku.

Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Okazało się, że uczestnicy zdarzenia nie odnieśli żadnych obrażeń.

Wszyscy uczestnicy kolizji zostali ukarani - kierująca Fordem została ukarana mandatem wysokości 100 zł za zatrzymanie się na linii ciągłej, kierujący ciężarowym DAF-em otrzymał mandat wysokości 300 zł za spowodowanie kolizji.


reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-05-18 00:25:46 [89.67.13.*] id:1597414  
DonPedro69: Napisał postów [5736], status [VIP] Reputacja
Poszedł w szkodę jak dzik w kartofle, a ona chciała, żeby jej tylko bobra przeczochrał.

Nick:
Treść: