• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3822
  • Dodano: 2020-05-13 / 20:53
  • Komentarzy: 0

Pies Hunter wykrył narkotyki na posesji i w pojeździe. Zatrzymano dwóch mężczyzn

 
 
Pies Hunter wykrył narkotyki na posesji i w pojeździe. Zatrzymano dwóch mężczyzn

(Fot. KAS Opole)

Krajowa Administracja Skarbowa prowadzi działania ukierunkowane na wykrywanie i zwalczanie różnych form przestępczości, m.in. przestępczości narkotykowej. Tym razem w przeprowadzeniu interwencji pomógł służbowy pies Hunter, który wyczuł narkotyki.


Funkcjonariusze opolskiej KAS w okresie stanu epidemii zwalczają różne formy przestępczości, w tym również przestępczość narkotykową. Podczas interwencji pies służbowy Hunter wykrył tabletki MDMA i amfetaminę.

Za nieuprawnione posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Krajowa Administracja Skarbowa prowadzi działania ukierunkowane na wykrywanie i zwalczanie różnych form przestępczości, m.in. przestępczości narkotykowej. W ostatnich dniach kwietnia na terenie powiatu głubczyckiego funkcjonariusze opolskiej KAS wraz z opolską Policją, wykryli 60 tabletek MDMA oraz 10 gram amfetaminy. Narkotyki zostały znalezione przez psa służbowego - Huntera na terenie posesji 40-letniego mężczyzny i w samochodzie osobowym należącym do 33-letniego mężczyzny. Obaj sprawcy zostali zatrzymani. Dalsze postępowania w sprawie prowadzą funkcjonariusze Policji.

Za nieuprawnione posiadanie narkotyków zatrzymanym mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Celem zadań realizowanych przez Krajową Administrację Skarbową jest w głównej mierze ochrona bezpieczeństwa finansowego państwa, jak również ochrona zdrowia i życia obywateli poprzez zwalczanie posiadania niedozwolonych środków odurzających i substancji psychotropowych. Wykrycia przestępczości narkotykowej i zatrzymania sprawców zapobiegają wprowadzaniu do obrotu szkodliwych i niebezpiecznych dla życia i zdrowia człowieka substancji, których używanie prowadzi do ciężkiej i często niewyleczalnej choroby jaką jest narkomania.

reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".