• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 28467
  • Dodano: 2020-05-12 / 08:42
  • Komentarzy: 0

Tragedia pod Strzelcami Opolskimi. Znaleziono ciało 19-letniego mężczyzny

 
 
Tragedia pod Strzelcami Opolskimi. Znaleziono ciało 19-letniego mężczyzny

(Fot. gorazdze.pl/pl/kopalnia-wapienia-strzelce-opolskie)

Zaginięcie mężczyzny zgłosili zaniepokojeni domownicy, którzy poinformowali policję, że 19-latek wyszedł z domu i do niego nie wrócił. Poszukiwania okazały się mieć smutny finał.


Ciało 19-latka znaleziono na terenie czynnej kopalni wapienia pod Strzelcami Opolskimi, która położona jest w odległości 5 kilometrów od drogi wojewódzkiej nr 426 Strzelce Opolskie - Zawadzkie. 19-latek był przez ostatnią dobę poszukiwany, ponieważ rodzina zgłosiła zaginięcie.

Sprawę bada prokuratura, która będzie ustalać, czy do śmierci 19-letniego mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie. Na tę chwilę nie postawiono nikomu zarzutów. Informacje potwierdza Stanisław Bar, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu. - Z poczynionych ustaleń wstępnych wynika, że ten mężczyzna spadł z około 10 metrowej skarpy na terenie wyrobiska. Przesłuchano już pierwszych świadków i zabezpieczono monitoring z terenu kopalni. Ciężko powiedzieć, czy brały w zdarzeniu udział inne osoby, wydaje się to mało prawdopodobne - słyszymy.

Na dziś zaplanowano sekcję zwłok zmarłego mężczyzny.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".