• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 3745
  • Dodano: 2020-05-07 / 15:55
  • Komentarzy: 1

  Wycieczka rowerowa z promilami - kiepski pomysł na majówkę

  Wycieczka rowerowa z promilami - kiepski pomysł na majówkę

  (KPP Prudnik)

  Sytuacja miała miejsce w niedzielę (3 maja), tuż po godzinie 17:00 na terenie gminy Głogówek. Prudniccy policjanci ruchu drogowego zauważyli trzech rowerzystów, którzy mieli wyraźny problem z utrzymaniem równowagi podczas jazdy. Mężczyźni swoją jazdą stwarzali duże zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

  Rowerzyści zostali zatrzymani do kontroli. Jak się okazało wszyscy byli mieszkańcami powiatu krapkowickiego. 21 i 30-latek "wydmuchali" po blisko 1,5 promila alkoholu. Natomiast ich 40-letni kolega miał już ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci uniemożliwili im dalszą jazdę oraz ukarali wysoką grzywną.

  Po raz kolejny policja przypomina rowerzystom, że obowiązują ich takie same przepisy ruchu drogowego jak innych użytkowników dróg. Pamiętajmy, nietrzeźwi kierowcy oraz rowerzyści w konfrontacji z poruszającymi się prawidłowo uczestnikami ruchu drogowego, mogą być przyczyną tragicznych w skutkach wypadków drogowych.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-05-08 17:23:57 [89.64.9.*] id:1597128  
  Stefan: Napisał postów [26875], status [VIP] Reputacja
  Kulson na widok nawalonego rowerzysty ma delirkę, jak alkoholik na widok flaszki

  Nick:
  Treść: