• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2181
  • Dodano: 2020-05-06 / 17:13
  • Komentarzy: 0

  Pożar budynku gospodarczego w Złotogłowicach. Na miejscu 11 zastępów straży

  Pożar budynku gospodarczego w Złotogłowicach. Na miejscu 11 zastępów straży

  (Fot. Opolskie Ratownictwo)

   <i>(Fot. P.K./ratownictwo.opole.pl )</i>

  (Fot. P.K./ratownictwo.opole.pl )

  W środę, kilka minut po 14:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pojawieniu się ognia w budynku gospodarczym w miejscowości Złotogłowice w powiecie nyskim. Na szczęście udało się uratować zwierzęta.


  11 zastępów straży zostało zadysponowanych do pożaru, który wybuchł w budynku gospodarczym, w którym przetrzymywane były zwierzęta. Informacje o pojawieniu się ognia w miejscowości Złotogłowice wpłynęła do nyskich służb ratunkowych 6 maja o 14:04.

  Po dojeździe na miejsce pierwszych zastępów potwierdzono, że płonie budynek chlewni. Jak informują służby pracujące na miejscu zdarzenia - udało się bezpiecznie wyprowadzić zwierzęta, a na skutek wybuchu pożaru nikt nie ucierpiał.

  Na tę chwilę nie jest wiadomo co było przyczyną pojawienia się ognia w budynku. Po dogaszeniu poddasza i dachu będzie można oszacować wielkość strat. Okoliczności zdarzenia zbadają policyjni biegli.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".