• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3302
  • Dodano: 2020-05-05 / 13:29
  • Komentarzy: 1

  Nysa: Funkcjonariusze Zakładu Karnego pomogli motocykliście po wypadku

  Nysa: Funkcjonariusze Zakładu Karnego pomogli motocykliście po wypadku

  (Fot. Danuta Malkusz)

  Funkcjonariusze Zakładu Karnego pomogli motocykliście po wypadku, do którego doszło w poniedziałek na rondzie Pamięci Ofiar Katynia w Nysie.


  W poniedziałek 4 maja przed 15:00 na rondzie Pamięci Ofiar Katynia w Nysie doszło do wypadku motocyklisty.

  - Bezpośrednimi świadkami zdarzenia byli funkcjonariusze pobliskiego zakładu karnego. Pierwszy na miejsce dotarł st. szer. Mateusz Fior, który rozpoczął udzielanie pierwszej pomocy. Zaraz za nim dotarli plut. Rafał Mazurek i mł. chor. Paweł Maciuch z Zakładu Karnego w Nysie. Zanim nadjechała Straż Pożarna do pomocy poszkodowanemu włączyli się również mieszkańcy miasta. Gratulujemy postawy - napisał na Facebooku Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Opolu.

  Policjanci bezustannie apelują o rozsądek na drodze. - Takie sytuacje pokazują jak poważne konsekwencje może spowodować chwila nieuwagi. Niech dobra pogoda nigdy nie uśpi naszej czujności. Wciąż najczęstsze przyczyny wypadków to nadmierna prędkość, nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu oraz kierowanie pod wpływem alkoholu - słyszymy.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-04-05 16:06:38 [89.67.13.*] id:1610832  
  DonPedro69: Napisał postów [6108], status [VIP] Reputacja
  Jakoś przeoczyłem ten artykuł, ale to nie motocyklista, tylko kierowca skutera. To nie jest to samo. Na to coś nawet PJ nie jest potrzebne, o ile jesteś pełnoletni/-a.

  Nick:
  Treść: