• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4607
  • Dodano: 2020-05-04 / 16:44
  • Komentarzy: 1

  Niebezpieczne zdarzenie na trasie Okopy - Łambinowice. Kierująca wjechała w drzewo

  Niebezpieczne zdarzenie na trasie Okopy - Łambinowice. Kierująca wjechała w drzewo
   <i>(Fot. OSP łambinowice)</i>

  (Fot. OSP łambinowice)

  Służby ratunkowe zostały zadysponowane do zdarzenia, które miało miejsce w pobliżu Łambinowic w powiecie nyskim. Kierująca samochodem osobowym, prawdopodobnie w wyniku nadmiernej prędkości straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo.


  Strażacy na całym świecie obchodzą dziś swoje święto, ale nawet w takie dni - jak podkreślają druhowie z OSP Łambinowice, nie ominą żadnego zdarzenia, które wymaga ich interwencji i niesienia pomocy.

  - W poniedziałek 4 maja po 13:00 zostaliśmy zadysponowani do wypadku samochodowego na trasie Okopy - Łambinowice. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia okazało się że kierowca stracił panowanie nad pojazdem i z ogromną siłą uderzył w drzewo - opisuje OSP Łambinowice.

  Strażacy podczas swoich działań udzielili kwalifikowanej pomocy osobie poszkodowanej i przekazali ją w ręce Zespołu Ratowników Medycznych, który przybył na miejsce. Jak wskazują służby obecne na miejscu zdarzenia, kierująca pojazdem po dojeździe jednostek ratunkowych była przytomna, ale jej stan wyraźnie pogarszał się. Została przewieziona do szpitala.

  Dokładną przyczynę tego zdarzenia, oraz okoliczności bada policja.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-05-04 18:41:44 [5.173.41.*] id:1597006  
  tippmann: Napisał postów [6088], status [VIP] Reputacja
  pewnie do galerii na zakupy,bo dziś promocje

  Nick:
  Treść: