• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 2150
  • Dodano: 2020-04-22 / 12:52
  • Komentarzy: 0

  Znamy oficjalne stanowisko Odry Opole ws. obniżenia wynagrodzeń

  Znamy oficjalne stanowisko Odry Opole ws. obniżenia wynagrodzeń

  (Fot. Dżacheć)

  Na początku kwietnia pojawiła się informacja, jakoby piłkarze Odry Opole nie zgodzili się na obniżkę płac, jednak oświadczenie klubu rozwiewa wszelkie wątpliwości

  Zarząd OKS ODRA OPOLE S.A. informuję, że w związku z panującą pandemią, sytuacja ekonomiczna klubu znacząco się pogorszyła.

  Wobec czego podjęte zostały negocjacje z pracownikami klubu dotyczące zmiany warunków płacowych w celu wprowadzenia trybu oszczędnościowego. Rada Nadzorcza, Zarząd Klubu, pracownicy administracyjni, trenerzy 1 zespołu, zawodnicy drużyny seniorów, trenerzy akademii, ze zrozumieniem przyjęli obecny stan rzeczy i przystali na niepobieranie lub obniżenie swoich wynagrodzeń w okresie przejściowym - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

  Jest to zaprzeczenie wszelkim doniesieniom, które mówiły o odrzuceniu propozycji zarządu przez zawodników. Oburzenie w tej sprawie wyraził między innymi za pośrednictwem Twittera golkiper niebiesko - czerwonych, Mateusz Kuchta, oskarżając media o manipulacje i zapewniając o nieprawdzie tej informacji.

  Nie padają jednak oficjalne wysokości obniżenia płac. W zakończeniu oświadczenia klub dziękuje za wsparcie i wyrozumiałość, w tych ciężkich czasach spowodowanych koronawirusem.

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".