• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3800
  • Dodano: 2020-04-17 / 16:00
  • Komentarzy: 0

Dwie osoby poszkodowane w wypadku na obwodnicy Brzegu

 
 
Dwie osoby poszkodowane w wypadku na obwodnicy Brzegu
 <i>(Fot. KPP Brzeg )</i>

(Fot. KPP Brzeg )

Do niebezpiecznego zderzenia pojazdów doszło przed południem na obwodnicy miasta Brzeg. Na szczęście uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważnych obrażeń.


W dniu 17 kwietnia o godzinie 10:02 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Brzegu wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem 2 samochodów osobowych na obwodnicy Brzegu (DK94). Po przybyciu na miejsce zdarzenia w wyniku przeprowadzonego rozpoznania wstępnego stwierdzono, że doszło do zdarzenia czołowego 2 samochodów osobowych, którymi podróżowały w sumie 2 osoby.

- 38-letni kierowca volkswagena, wyjeżdżając z ul. Starobrzeskiej na obwodnicę Brzegu w kierunku Opola, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo poruszającej się 44-letniej kierującej jeepem. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 500 zł oraz sześcioma punktami karnymi - informuje mł. asp. Patrycja Kaszuba z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.

Tym razem czołowe zderzenie pojazdów skończyło się szczęśliwie dla zdrowia kierujących pojazdami, policja w dalszym ciągu apeluje o uważną jazdę. Dziś w nocy prognozuje się lokalnie spadek temperatury do -2°C, a przy gruncie do -4°C, co nie będzie sprzyjać bezpiecznej jeździe. Ściągnijmy nogę z gazu!

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".