• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2519
  • Dodano: 2020-04-15 / 18:12
  • Komentarzy: 2

  Naruszyli zakaz przemieszczania się , wpadli z narkotykami

  Naruszyli zakaz przemieszczania się , wpadli z narkotykami

  (Fot. Archiwum)

  Krapkowiccy policjanci zatrzymali 40-latkę i o 5 lat młodszego mężczyznę. Osoby te spotkały się ignorując obowiązujące obostrzenia związane z epidemią koronawirusa. Dodatkowo w trakcie kontroli policjanci znaleźli przy nich zawiniątka z suszem roślinnym i białym proszkiem. Wstępne badania narkotesterem wykazało, że zabezpieczone substancję to marihuana i amfetamina. W mieszkaniu 35-latka, funkcjonariusze znaleźli kolejne porcje narkotyków.

  11 kwietnia, tuż przed godz. 11:00 krapkowiccy policjanci patrolując miasto, zwrócili uwagę na jeden z zaparkowanych pojazdów. W volkswagenie siedziały dwie osoby. Funkcjonariusze postanowili skontrolować, czy znajdujące się w środku osoby stosują się do ograniczeń i zakazów związanych z epidemią koronawirusa. 40-lenia kobieta i o 5 lat młodszy mężczyzna poinformowali ich, że są znajomymi i spotkali się, by porozmawiać. W sposób lekceważący i ironiczny odnosili się do wprowadzonych zakazów i obostrzeń. W związku z popełnionymi wykroczeniem, funkcjonariusze ukarali ich mandatem.

  W trakcie czynności, kobieta i mężczyzna sprawiali wrażenie zdenerwowanych. Wkrótce stało się jasne, co było przyczyną ich zachowania. Policjanci znaleźli przy nich zawiniątka z suszem roślinnym i białym proszkiem. Badanie narkotestem pokazało, że to marihuana i amfetamina. Podczas przeszukania mieszkania 35-latka policjanci zabezpieczyli kolejne porcje narkotyków.

  Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie kilka gramów środków odurzających. Jeszcze tego samego dnia zebrane przez policjantów dowody pozwoliły na przedstawienie podejrzanym zarzutów posiadania narkotyków. Za taki czyn grozi kara do 3 lat więzienia.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-04-16 00:10:51 [178.43.246.*] id:1596123  
  ktostamtaki: Napisała postów [260], status [maniak] Reputacja
  To już mógł ją do domu zaprosić na kawę?

  Nick:
  Treść:
  Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
  2020-04-16 08:05:03 [217.173.195.*] id:1596130  
  wojtasoks: Napisał postów [5426], status [VIP] Reputacja
  Widzisz, myślenie ma przyszłość. Ale nie wszyscy są godni tej przyszłości :)