Zobacz takze
Tata nie tylko od święta. Tak zaczyna się jedna z najważniejszych ról w życiu
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".


















22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
10 czerwca
Ustalono tożsamość mężczyzny znalezionego przy DK46
Rex: Napisał postów [4676], status [VIP]
A dlaczego tak wracają z tego raju i rajchu. Tak tam umierają ludzi dziesiątkami i setkami bo lokalna władza przespała okres by zabezpieczyć swoich pobratymców Merkel już skazała 60-80% Niemców. Polaka władza robi wszystko aby ochronić każdego Polak, nawet tych synów marnotrawnych którzy jechali robić na niemiecki angielskie włoskie czy holenderskie PKB i obce państwo. Myślę że najwyższa pora aby władza zaczęła wyżej cenić Polaków którzy wyrabiaj Polskie PKB. Bo nie może być tak że wracający dostają więcej niż ci którzy walczyli i walczą o Polskę w ciężkich czasach. Ja jestem dumny że nigdy nie pracowała na niemiecki angielskie holenderskie czy inne obce państwo. Ilu z was może być z tego dumny? To moje wielkie osiągniecie nawet w tak strasznych czasach jak lata 2007-2015 cały czas walczyłem o Polskę. Polska musi w pierwszej kolejności chronić Lojalnych Polaków. Polska musi spłacić dług u Lojalnych Polaków.