• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 16767
  • Dodano: 2020-03-25 / 07:35
  • Komentarzy: 1

Śmiertelny wypadek w Murowie. Zginął mężczyzna

 
 
Śmiertelny wypadek w Murowie. Zginął mężczyzna

(Fot. Zbyszek)

We wtorek wieczorem służby ratunkowe otrzymały informację o samochodzie, który zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Nie udało się uratować kierowcy.


Zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego w miejscowości Murów wpłynęło do służb ratunkowych we wtorek 24 marca około 21:30. Na miejsce zadysponowano zastępy z JRG 2 Opole oraz OSP Murów, OSP Kup, OSP Zagwiździe. Po przyjeździe pierwszych jednostek ustalono, że samochód osobowy zjechał z drogi, wpadł do rowu i zakończył podróż na drzewie.

W pojeździe uwięziony był mężczyzna. - Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy, który uderzył w drzewo. W pojeździe był uwięziony kierowca pojazdu, który podróżował samotnie. Strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego ewakuowali poszkodowanego oraz prowadzili resuscytację. Przybyły na miejsce akcji lekarz Zespołu Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon - informuje dyżurny ze Stanowiska Kierowania Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Policyjni biegli ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-03-25 11:13:55 [178.43.246.*] id:1594579  
ktostamtaki: Napisała postów [229], status [maniak] Reputacja
R.I.P [*]

Nick:
Treść: