• 0
0
  • Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 525
  • Dodano: 2020-03-19 / 16:15
  • Komentarzy: 0

Wybory na rektora Politechniki Opolskiej zawieszone

 
 
Wybory na rektora Politechniki Opolskiej zawieszone

(Fot. Dżacheć)

Mające się odbyć w dniu 18 marca posiedzenie Senatu Politechniki Opolskiej, dotyczące wyboru nowego rektora zostają odwołane. Powodem jest epidemia koronawirusa

W oficjalnym oświadczeniu na stronie Politechniki Opolskiej czytamy:

- Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że ze względu na stan zagrożenia epidemicznego i w związku z odwołaniem posiedzenia Senatu Politechniki Opolskiej zaplanowanego na 18 marca 2020 roku, którego porządek przewidywał m.in. opiniowanie kandydatów na rektora Politechniki Opolskiej, procedura wyborcza ulega zawieszeniu, zgodnie z uchwałą Uczelnianej Komisji Wyborczej nr 7/2020 z dnia 16 marca 2020 roku w sprawie zawieszenia procedury wyboru organów i osób w Politechnice Opolskiej. Czynności wyborcze podjęte przed wejściem w życie niniejszej uchwały pozostają w mocy, a ich wyniki będą miały zastosowanie po wznowieniu procedury wyboru organów i osób w Politechnice Opolskiej. Wznowienie procedury wyboru organów i osób w Politechnice Opolskiej nastąpi na mocy odrębnej uchwały.

Równocześnie pojawiło się zapewnienie, że o wszelkich nowych terminach dotyczących wyboru rektora będą na bieżąco udzielane na stronie oraz że wszelkie działania wyborcze podjęte przed wejściem w życie niniejszej uchwały pozostają, a ich późniejsze wyniki będą stosowane po reaktywacji procedury wyboru organów i osób w Politechnice Opolskiej.


reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia