• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5729
  • Dodano: 2020-03-15 / 13:15
  • Komentarzy: 0

Pożar budynku jednorodzinnego w Opolu. Jedna osoba w szpitalu

 
 
Pożar budynku jednorodzinnego w Opolu. Jedna osoba w szpitalu
 <i>(Fot. Marek)</i>

(Fot. Marek)

Blisko 2 godziny trwały działania straży w nocy z sobotę na niedzielę przy ul. Wasylewskiego w Opolu. Doszło tam do pożaru budynku mieszkalnego.


Zgłoszenie o pojawieniu się ognia w budynku jednorodzinnym przy ul. Wasylewskiego w Opolu służby ratunkowe otrzymały chwilę po 1:00 w niedzielę 15 marca.

Kiedy zastępy przyjechały na miejsce zdarzenia okazało się, że ogniem objęte jest wejście do budynku oraz klatka schodowa, co uniemożliwiło bezpieczną ewakuację osobie przebywającej w środku. Z pomocą przyszli strażacy, którzy używając aparatów ochrony układu oddechowego weszli do środka i uwolnili uwięzioną w domu osobę.

Kobieta wymagała pomocy medycznej i została przewieziona przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Po ugaszeniu ognia przystąpiono do rozbiórki części elewacji. Działania na miejscu trwały 2 godziny

Do działań skierowano 3 zastępy straży pożarnej z JRG 2 Opole, jeden z OSP Opole-Szczepanowice, ZRM, policję i pogotowie energetyczne.

Na razie nie znane są przyczyny powstania pożaru.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia