• Wyświetleń: 3750
  • Dodano: 2020-03-12 / 12:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Paczkomaty blisko Ciebie w Opolu

  Paczkomaty blisko Ciebie w Opolu
  Ulica Niemodlińska 85 to kolejne miejsce, w którym w Opolu szybko nadasz i odbierzesz paczkę. Paczkomat InPostu znajduje się przy stacji Lotos i - podobnie jak pozostałe urządzenia - czynny jest całą dobę, 7 dni w tygodniu. To duże ułatwienie dla mieszkańców Zaodrza i sąsiednich dzielnic, którzy zyskali kolejny punkt, w którym mogą o dowolnej porze odebrać zamówiony towar lub wysłać paczkę.

  Paczkomat przy Niemodlińskiej


  Paczkomat przy ul. Niemodlińskiej oznaczono symbolem OPO04M. Kod ułatwi Ci skorzystanie z wyszukiwarki paczkomatów na stronie InPost oraz precyzyjne wskazanie miejsca nadania lub odbioru przesyłki, przy składaniu zamówienia w sklepie internetowym. Szczegółowe informacje o lokalizacji urządzenia znajdziesz na stronie - https://inpost.pl/paczkomat-opole-opo04m-niemodlinska-paczkomaty-opolskie.


  Jak wspomnieliśmy to kolejne urządzenie na mapie Opola, zlokalizowane w miejscu, w którym z łatwością zaparkujesz samochód i bez pośpiechu odbierzesz paczkę. Z pewnością usprawni obsługę przesyłek, które dotychczas realizowane były głównie w paczkomatach przy ul. Dambonia 169, Prószkowskiej 71 oraz Krapkowickiej 2. Pełną mapę paczkomatów znajdziesz na stronie operatora - https://inpost.pl/paczkomaty-opole.


  Paczkomaty stały się alternatywnym dla firm kurierskich i poczty sposobem na doręczanie i nadawanie paczek. Wyróżnia je nie tylko łatwość obsługi, ale przede wszystkim konkurencyjność cenowa. Koszty przesyłek są bowiem jednymi z najniższych na rynku. Co więcej, przesyłkę odbierzesz o dowolnej porze, nie czekając w domu na przyjazd kuriera.


  Nadawanie paczek w paczkomacie


  Jeśli chcesz zrobić to w ekspresowym tempie, skorzystaj z opcji Szybkie Nadanie. Na stronie internetowej InPost uzupełnij formularz, opłać koszty przesyłki oraz wydrukuj etykietę, którą umieść na spakowanej przesyłce. Teraz wystarczy, że udasz się do najbliższego paczkomatu, na którym wystarczy zeskanować kod i włożyć paczkę do skrytki. To proste i szybkie rozwiązanie, które zaoszczędzi Twój czas.


  Innym sposobem jest nadanie przesyłki bezpośrednio w paczkomacie. Na ekranie urządzenia podaj wszystkie niezbędne informacje, wraz z gabarytem paczki, a następnie opłać koszty doręczenia. Możesz skorzystać z płatności kartą, Blikiem lub środkami z Managera Paczek. W kolejnym kroku wystarczy włożyć przesyłkę do odpowiedniej skrytki, a paczka już za chwilę rozpocznie swoją podróż do odbiorcy.


  W obu przypadkach możesz śledzić, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka. Najlepszym sposobem na to jest darmowa aplikacja mobilna, w której zamieszczone są szczegółowe informacje o nadaniu oraz planowanym doręczeniu paczki. InPost Mobile dostępne jest na urządzeniach z systemem Android oraz iOS.


  Jak odebrać paczkę w paczkomacie?


  Odbiór paczki jest równie prosty, jak jej nadanie. Dostaniesz powiadomienie, że przesyłka już na Ciebie czeka w konkretnym paczkomacie. Jeśli masz zainstalowaną aplikację mobilną, podejdź do urządzenia, a następnie wybierz opcję "Otwórz skrytkę". Tyle wystarczy, by przesyłka od razu trafiła w Twoje ręce. Nie musisz wykonywać żadnych operacji na ekranie paczkomatu - wszystko załatwi za Ciebie aplikacja InPost Mobile.


  Alternatywnym sposobem odbioru jest kod, który dostaniesz w wiadomości SMS. W paczkomacie wybierz opcję "Odbierz paczkę", a następnie podaj swój numer telefonu oraz sześciocyfrowy kod. Jeśli chcesz przyspieszyć ten proces, możesz skorzystać z otrzymanego kodu QR, który wystarczy przyłożyć do czytnika umieszczonego w urządzeniu, aby wszystkie dane do odbioru przesyłki zostały automatycznie przeniesione do paczkomatu.


  Paczkomaty zyskały ogromne uznanie klientów. Codziennie pojawiają się nowe urządzenia, ułatwiające sprawne odbieranie i nadawanie paczek. Obecnie w sieci jest ich ponad 6 tysięcy. Korzystanie z paczkomatów to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, ale także istotny wkład w ochronę środowiska!  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".