• 0
0
  • Wyświetleń: 118
  • Dodano: 2020-01-22 / 10:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Najlepszy kredyt konsolidacyjny

 
 
Najlepszy kredyt konsolidacyjny
Życie na kredyt stało się dla wielu osób powszechnym sposobem nie tylko na polepszenie warunków bytowych, ale również statusu społecznego. Kredyty bierzemy praktycznie na wszystko - od mieszkań, mebli i urządzeń elektronicznych, po egzotyczne wycieczki i zabiegi chirurgii estetycznej.


Zazwyczaj bierzemy kredyt, mając stabilną sytuację finansową, ale coraz częściej zdarza się, że robimy to pod wpływem impulsu czy chwilowej zachcianki. Kiedy mamy stabilną sytuację zawodową i dobre perspektywy na przyszłość, nawet kilka rat w miesiącu nie stanowi dużego obciążenia dla domowego budżetu. Jednak w życiu zdarzają się sytuacje losowe, które wymagają uruchomienia dodatkowych środków. Jeśli nie mamy oszczędności na przetrwanie gorszego okresu, nieodczuwalne dotąd zobowiązania mogą zagrozić stabilności finansowej. W takiej sytuacji szukamy często pomocy w instytucjach pozabankowych, które oferują szybkie i łatwo dostępne pożyczki.

Jeśli suma wszystkich rat przekracza dochody i grozi nam utrata płynności finansowej, kolejna pożyczka nie wybawi nas z kłopotów, a jedynie zwiększy zadłużenie. Warto pomyśleć wówczas o innym, bezpieczniejszym rozwiązaniu, jakim jest dobrze dobrany kredyt konsolidacyjny.

Na czym polega kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny udzielany jest przez bank lub instytucję pozabankową. Polega na połączeniu wszystkich zobowiązań w jedno, co sprawia, że zamiast wielu rat mamy tylko jedną stałą ratę. Wynegocjowanie najlepszych warunków kredytu może sprawić, że łączna suma zobowiązania będzie mniejsza niż suma dotychczasowych zobowiązań. Kredyt konsolidacyjny rozłożony w czasie pozwala obniżyć wysokość miesięcznego obciążenia.

Biorąc kredyt konsolidacyjny, mamy możliwość zdobycia dodatkowej gotówki. Możemy ją przeznaczyć na dowolny cel i sfinansować najpilniejsze zakupy bez nadmiernego obciążania domowego budżetu lub opłacić inne zobowiązania, których nie obejmuje kredyt konsolidacyjny.

Kredyt konsolidacyjny jest dobrą propozycją również dla osób, których sytuacja finansowa uległa znacznej poprawie. Gdy uśmiecha się do nas szczęście i zaczyna nam się powodzić znacznie lepiej, warto uwolnić się od wszystkich zobowiązań i skorzystać z możliwości jakie zapewnia dobrze dobrany kredyt konsolidacyjny: pozwala skrócić termin spłaty przez połączenie wszystkich zobowiązań i zwiększenie wysokości raty, a ujednolicenie prowizji i odsetek może spowodować, że całościowy koszt nowego kredytu będzie niższy.

Jeśli chcemy zyskać kredyt konsolidacyjny na najlepszych, dostosowanych do aktualnych możliwości finansowych warunkach, warto skorzystać z pomocy sprawdzonej instytucji finansowej.

Dzięki wiedzy i długoletniemu doświadczeniu naszych doradców, zespół Habza Finanse pomaga sfinalizować kredyt konsolidacyjny na najlepszych warunkach. Indywidualny doradca pomoże przejść wszelkie procedury związane z uzyskaniem kredytu w konkretnym banku. Dzięki dokładnej analizie aktualnej sytuacji finansowej klienta, wynegocjuje korzystne warunki umowy, nawet jeśli posiada negatywną historię w BIK.

Artykuł sponsorowany

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".