• Autor: Aga_Ko
    • Wyświetleń: 2058
    • Dodano: 2020-03-02 / 11:16

Berland Komrpachcice przerywa passę zwycięstw i traci pozycję lidera w tabeli

Kolejne spotkanie pełne emocji zafundowali kibicom futsaliści Berlandu Komprachcice. W niedzielne popołudnie podopieczni Dariusza Lubczyńskiego po zaciętej walce zremisowali z drużyną Ekom Nowiny 3:3.

Dotychczasowi liderzy 1-ligowej tabeli niestety przerwali pasmo zwycięstw doprowadzając do remisu z drużyną Ekom Nowiny. Mimo, że jeszcze kilkadziesiąt sekund przed końcem spotkania wszystko wskazywało na kolejną wygraną Berlandu, to bramka zamykająca spotkanie padła ze strony gości ostatecznie ustanawiając wynik na 3:3.

Fantastyczny mecz rozegrał Mateusz Suchodolski, który zdobył dla Berlandu 3 bramki (celnie strzelał w 4, 9 i 39 minucie spotkania). Rywale mieli wiele okazji do zdobycia przewagi w spotkaniu, jednak dwukrotnie nie wykorzystali zdobytej szansy. W 13 minucie podyktowano przedłużony rzut karny dla zespołu gości, którego nie wykorzystał strzelec Ekom Nowiny. W 14 minucie drużyna gości miała kolejną szansę na wyrównanie wyniku spotkania, po faulu podyktowano dla Ekom Nowiny rzut karny, którego drużyna także nie wykorzystała.

Ostatecznie drużyny opuszczały boisko z wynikiem 3:3. Ten wynik, a także wygrana BSF Bochni nad KS AZS UMCS Lublin spowodowały, że Berland Komprachcice spadł na 2 miejsce w tabeli. Zaraz za drużyną z Komprachcic, na 3 miejscu w tabeli plasuje się drugi z opolskich zespołów FT Brzeg, który w niedzielę rozbił na własnym parkiecie GKS Tychy 8:1.

W najbliższy weekend również na hali sportowej w Komprachcicach Berland zagra z AZS-em Lublin.