• 0
0
  • Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1034
  • Dodano: 2020-03-01 / 09:22
  • Komentarzy: 1

Zwycięstwo AZS UNI Opole na koniec rundy zasadniczej.

 
 
Zwycięstwo AZS UNI Opole na koniec rundy zasadniczej.

(Fot. Archiwum)

Pozycja vice-lidera 1 ligi kobiet utrzymana! Siatkarki AZS UNI Opole pokonały w swoim ostatnim spotkaniu w akademickich derbach Politechnikę Gliwice 1:3

Spotkanie w ramach 25 kolejki miało duże znaczenie dla obu ekip w kontekście ostatecznego wyglądu rozstawienia w fazie play-off. Opolanki walczyły bowiem o zapewnienie sobie pozycji vice-lidera, gdyż w następnej rundzie gier mają zapewnione trzy punkty po wycofaniu się Budowlanych Toruń. Do osiągnięcia tego celu wystarczyło jakiekolwiek zwycięstwo z Gliwiczankami, które nadal walczą o 8 miejsce (jednak w praktyce o siódme, SMS PZPS Szczyrk nie występuje w fazie play-off).

Początek należał do gospodarzy. Wyszły one mocno zmotywowane i to było widać z każdą piłką. Jednakże, los się w połowie seta odwrócił - Opolanki przejęły kontrolę nad spotkaniem, pewnie przejmując prowadzenie do końca i wygrywając 20:25. Kolejna odsłona to był czysty koncert UNI. Rywalki były bezradne, a gościom wychodziło wszystko i udało się zwyciężyć w tej partii do 16.

Również dobrze było na początku w trzeciej odsłonie - jednak tylko do czasu. Gliwiczanki nabrały nowych sił, odrobiły straty i odskoczyły rywalkom. UNI próbowały jeszcze odrobić, lecz ostatecznie brakło im niewiele i przegrały do 23. W czwartym secie zaprezentowały się lepiej, pokazując swoją siłę i pokonały swoje rywalki do 21, a ostatecznie w całym meczu 1:3

reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-03-01 20:07:58 [188.146.44.*] id:1592430  
neon: Napisał postów [2077], status [Szycha] Reputacja
1 : 3 to się przegrywa!

Nick:
Treść: