mebelstyl

  Adres:
  Opolska
  46-053 Chrząstowice/Opole/Olesno
  Telefon:
  605566754
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  biuro@mebelstyl.opole.pl

  Zajmujemy się produkcją i sprzedażą mebli stylowych oraz nowoczesnych. Zestawy wypoczynkowe, komody dębowe, witryny, stoły oraz krzesła nabierają niepowtarzalnego charakteru gdy kolor skóry/ tkaniny, drewna oraz tapicerki krzeseł odpowiada indywidualnym gustom klienta.
  Wymiary poszczególnych mebli - narożników, stołów, ław czy też szafek RTV staramy się dopasować do wymagań naszych odbiorców, często służąc doradztwem w domu klienta.
  Wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom konsumentów produkujemy meble nie tylko drewniane, ale również z płyt laminowanych, aby były one nie tylko ładne,ale również praktyczne. Stosujemy takie materiały w celu zróżnicowania wnętrza domu - pokój dziecięcy, przedpokój - to często miejsca, które w planach właścicieli powinny mieć inny niźli stylowy charakter.
  Idąc za potrzebami naszych odbiorców wykonujemy meble do sypialni oraz kuchenne na wymiar - zgodnie z upodobaniami zamawiających.
  Fakt, że usatysfakcjonowani klienci wracają do nas i składają kolejne zamówienia a ich rodziny, sąsiedzi czy znajomi dołączają do grona naszych klientów pozwala nam wierzyć, że zmierzamy w dobrym kierunku.


  Zapraszamy do salonu meblowego w Chrząstowicach k/Opola, ul. Opolska (bezpośrednio przy drodze krajowej nr 46)

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2011-05-26