• Autor: Kanibakalia
    • Wyświetleń: 6995
    • Dodano: 2009-08-05 / 00:39
    • Komentarzy: 103

    Dinozaur na ul. Krakowskiej

    Dinozaur na ul. Krakowskiej

    (fot: Dżacheć)

    W okolicach opolskiego Rynku pojawiła się makieta Silesaurusa Opolensisa – śląskiego jaszczura, którego szczątki odkryto w Krasiejowie. Silezaur, będący prawdopodobnie przodkiem kilkunastometrowych dinozaurów kaczodziobych ma zachęcić przechodniów do odwiedzania krasiejowskiego dinoparku.

    Pradinozaur zadomowi się na ul. Krakowskiej na dobre. Ekspozycja będzie jedynie przenoszona w inne miejsce zimą, tak by nie zniszczyły jej niskie temperatury.

    Zobacz takze 16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO

    Śląski jaszczur ma zachęcić turystów do odwiedzenia krasiejowskiego Dinoparku, dlatego też nie bez przyczyny stoi naprzeciwko Informacji Turystycznej w Opolu.

    Makieta jest jedną z dwóch, jakie pojawią się w stolicy województwa. Druga już w najbliższym czasie stanie w opolskim zoo.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2009-08-08 00:53:43 [87.207.169.*] id:216449  
    Browar: Napisał postów [1], status [żółtodziób] Reputacja
    Osobiscie bylem w tym dinoparku w Krasiejowie, i mowie szczerze ze jak narazie to tam nic nie ma. owszem maja plany ale do 2012 roku maja byc zrealizowane.

    Nick:
    Treść:
    2009-08-07 23:16:21 [92.40.34.*] id:216430  
    vibovit: Napisała postów [528], status [rozpisany/na] Reputacja
    to te slynne na caly swiat krasiejozaurusy!

    Nick:
    Treść:
    2009-08-06 17:26:09 [83.22.170.*] id:216023  
    fcb1991: Napisał postów [53], status [rozkręcił się] Reputacja
    a co to kogo obchodzi hmmmmmmmm ????????????????????????????

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2009-08-06 17:44:19 [83.22.82.*] id:216034  
    jaSprite: Napisała postów [735], status [stały bywalec] Reputacja
    fcb1991:racja, a kogo obchodzi co ty piszesz.
    2009-08-07 19:48:37 [83.5.76.*] id:216399  
    fcb1991: Napisał postów [53], status [rozkręcił się] Reputacja
    no Ciebie najwidoczniej obchodzi bo odpisałes
    2009-08-07 10:29:39 [77.253.68.*] id:216248  
    Barto: Napisał postów [799], status [stały bywalec] Reputacja
    tylko żeby mnie nie ugryzł

    Nick:
    Treść:
    2009-08-07 09:21:45 [89.76.239.*] id:216224  
    dotib83: Napisała postów [81], status [rozkręcił się] Reputacja
    świetny pomysł na reklamę

    Nick:
    Treść:
    2009-08-05 23:59:54 [213.17.146.*] id:215858  
    malinka6423: Napisała postów [18], status [nowy] Reputacja
    heh ;) dinozaury z krasiejowa rządzą ;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [12]
    2009-08-06 15:05:49 [83.4.250.*] id:215972  
    Black Pearl: Napisała postów [88], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    jasne ;) o 12 asfalt zwilaja i wypuszczaja na spacer ;D
    2009-08-06 15:36:06 [79.185.221.*] id:215989  
    misiek0014: Napisał postów [8288], status [VIP] Reputacja
    Black Pearl: u ciebie to nawet asfaltu nie dali wiec co sie cieszysz??xD...
    2009-08-06 17:05:11 [83.4.250.*] id:216014  
    Black Pearl: Napisała postów [88], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    ejj! no bo sie ciesze!! :P i juz tak jestem ;D
    2009-08-06 17:15:12 [83.22.82.*] id:216017  
    jaSprite: Napisała postów [735], status [stały bywalec] Reputacja
    Black Pearl:jak ty się tak cieszysz, to może nie być to powód do radości właśnie, może to być oznaką pewnego schorzenia.
    2009-08-06 17:16:39 [83.4.250.*] id:216018  
    Black Pearl: Napisała postów [88], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    No dzieki!! ja nie jestem takim przypadkiem jak ten Kefirek! a sie ciesze bo mam np wakacje ;P
    2009-08-06 17:22:57 [83.22.82.*] id:216020  
    jaSprite: Napisała postów [735], status [stały bywalec] Reputacja
    Black Pearl:a to sorry,rozumiem. ja już mniej się cieszę, gdy spojrzę na kalendarz.
    2009-08-06 17:25:57 [83.4.250.*] id:216022  
    Black Pearl: Napisała postów [88], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    a co cie tak kalendarz smuci?
    2009-08-06 17:28:37 [83.22.82.*] id:216025  
    jaSprite: Napisała postów [735], status [stały bywalec] Reputacja
    bo z każdym dniem bliżej końca wakacji..
    2009-08-06 17:37:56 [83.4.250.*] id:216031  
    Black Pearl: Napisała postów [88], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    hahahahaha ja mam jeszcze miesiac XD
    2009-08-06 17:40:49 [83.22.82.*] id:216032  
    jaSprite: Napisała postów [735], status [stały bywalec] Reputacja
    jak studiowałam też tak miałam, a teraz to ponoć niezasłużone te moje wakacje.
    2009-08-06 17:43:17 [83.4.250.*] id:216033  
    Black Pearl: Napisała postów [88], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    jaSprite: hihi
    2009-08-07 00:54:03 [83.29.97.*] id:216199  
    misiek0014: Napisał postów [8288], status [VIP] Reputacja
    Black Pearl: tak tak B....hehehe..
    2009-08-06 20:46:36 [83.28.188.*] id:216080  
    Sandi18: Napisała postów [90], status [rozkręcił się] Reputacja
    "BYLEM WIDZIALEM NIE POLECAM". daruj sobie :) nie będe tego już komętowac bo to nie o to chodzi.

    Nick:
    Treść:
    2009-08-06 18:12:18 [83.22.82.*] id:216042  
    jaSprite: Napisała postów [735], status [stały bywalec] Reputacja
    w nto napisali:"Niewiele można zobaczyć w gablocie z makietą Silesaurusa opolensis, ustawionej w środę na ul. Krakowskiej w Opolu. Widok utrudnia mgła pokrywająca od wewnątrz szyby." mówili,że sztuczny,a zaczął oddychać.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2009-08-06 18:13:21 [83.17.130.*] id:216043  
    AnusiaK: Napisała postów [1937], status [Szycha] Reputacja
    to jakiś wypaśny jest...
    2009-08-06 19:36:40 [83.30.213.*] id:216067  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    postawili biedaka między tymi bankami...toż tam by nieboszczyk odżył i uciekał jak najdalej od tych krwiopijców...
    2009-08-06 17:19:37 [92.251.255.*] id:216019  
    kolazonta: Napisał postów [67], status [nowy] Reputacja
    ciekaw tylko jestem jak dlugo postoi az ktos nie poczestuje dinusia kijem badz smietnikem ot i bedzie p0o jaszczurce :(

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2009-08-06 17:25:32 [83.22.82.*] id:216021  
    jaSprite: Napisała postów [735], status [stały bywalec] Reputacja
    mówią,że tam kamery, monitory itp. i że mu nic nie grozi ze strony stojących wyżej na drabinie ewolucyjnej.
    2009-08-06 18:38:12 [92.251.255.*] id:216046  
    kolazonta: Napisał postów [67], status [nowy] Reputacja
    ta bo opole to drugi londyn hehe
    2009-08-06 18:33:44 [83.22.107.*] id:216045  
    Akilia: Napisała postów [447], status [starszy pismak] Reputacja
    Hymm a ile wstęp do tego dinoparku kosztuje? ;] Koło Krakowa słono trzeba zapłacic.

    Nick:
    Treść:
    2009-08-06 18:33:36 [77.253.71.*] id:216044  
    Drago: Napisał postów [435], status [starszy pismak] Reputacja
    Lepsza reklama Dinoparku, niż kolejny BANK na Krakowskiej :D Nic nie ma w tym Opolu... kompletnie nic...! jedyne co pozostaje opolanom to spacery po Bolko.

    Nick:
    Treść:
    2009-08-06 13:26:23 [83.28.178.*] id:215919  
    Sandi18: Napisała postów [90], status [rozkręcił się] Reputacja
    Brawa dla tych co narzekają. A potem sie dziwią że Opole jest nudne, że nic tu nie robią i nie mają co pokazac. Oograniczenie i nic wiecej.... ;/

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2009-08-06 17:35:21 [84.10.171.*] id:216029  
    olsen: Napisał postów [290], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    nie napisalem zebys nie jechala, tylko ze bylem, i nie podobalo mi sie, dlatego nie polecam... CZYTAJ TEKST ZE ZROZUMIENIEM
    2009-08-06 15:47:26 [83.4.51.*] id:215994  
    galileo: Napisał postów [74], status [rozkręcił się] Reputacja
    co w tym Opolu się dzieje, pumy, dinozaury, jeszcze tylko Kin Konga brakuje...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2009-08-06 15:49:47 [195.20.110.*] id:215997  
    angelika8989: Napisał postów [1157], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    hehe.... na krakowskiej wrócimy do epoki kamienia łupanego
    2009-08-06 17:10:32 [83.4.250.*] id:216015  
    Black Pearl: Napisała postów [88], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Co jeszcze brakuje.. hm... ooo ekipy z Ice Age ;D i Godzilli ;D
    2009-08-06 16:21:41 [83.22.91.*] id:216010  
    Thomas: Napisał postów [296], status [maniak] Reputacja
    hmmmm....Silesaurus Opolensis ciekawe :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2009-08-06 16:28:56 [83.22.82.*] id:216011  
    jaSprite: Napisała postów [735], status [stały bywalec] Reputacja
    po naszemu „śląski jaszczur spod Opola”
    2009-08-06 16:30:59 [195.20.110.*] id:216012  
    angelika8989: Napisał postów [1157], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    jaSprite: skąd ty te teksty bierzesz?? nieźle hehe :D:D:D
    2009-08-06 16:34:25 [83.22.82.*] id:216013  
    jaSprite: Napisała postów [735], status [stały bywalec] Reputacja
    angelika8989:hehe ,to akurat z wikipedii.warto przeczytac i dowiedziec się o co kaman.
    2009-08-06 15:20:16 [83.4.250.*] id:215984  
    Black Pearl: Napisała postów [88], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    I tyle gadania na temat jednego małego dinusia z plastiku hahaha

    Nick:
    Treść:
    2009-08-06 14:57:21 [83.4.51.*] id:215968  
    galileo: Napisał postów [74], status [rozkręcił się] Reputacja
    nie czaje przecież dinozaury wyginęły a tu na raz jakiś się w Opolu znalazł??? to musi byc jakaś ściema!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [8]
    2009-08-06 15:04:16 [83.4.250.*] id:215971  
    Black Pearl: Napisała postów [88], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    NIe ogladałeś Jurasic Park?? na tej wyspie dalej zyja a ten to postanowił sobie popływać i jakoś dopłynoł do nas ;D
    2009-08-06 15:06:23 [195.20.110.*] id:215973  
    angelika8989: Napisał postów [1157], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    hehe dobre:D:D może się jeszcze rozmnożą?
    2009-08-06 15:08:54 [83.4.250.*] id:215974  
    Black Pearl: Napisała postów [88], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    lepiej nie bo jak sie rozmnoża to my wrócimy do jaskini ;) jaba daba duuu ;D
    2009-08-06 15:10:09 [195.20.110.*] id:215976  
    angelika8989: Napisał postów [1157], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    hehehe i będzie jak u flinstonów:D:D:D
    2009-08-06 15:11:12 [83.4.250.*] id:215977  
    Black Pearl: Napisała postów [88], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    No to ja ide sobie szukac jaskini bo niedlugo bedą wszystkie sprzedane ;D
    2009-08-06 15:12:28 [195.20.110.*] id:215979  
    angelika8989: Napisał postów [1157], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    hehe i ubioru nie zapomnij zminić oraz samochodu:P
    2009-08-06 15:14:04 [83.4.250.*] id:215980  
    Black Pearl: Napisała postów [88], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    a jakies futerko sie znajdzie (mam 2 koty ;D) a auto hm... zostawie bo jak bede uciekac przed dinozaurami ;D
    2009-08-06 15:18:19 [195.20.110.*] id:215982  
    angelika8989: Napisał postów [1157], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    hehehe, no to lepiej zostaw, bo flinstona autem nie uciekniesz
    2009-08-05 19:36:36 [83.22.166.*] id:215775  
    slowiczek: Napisał postów [379], status [pismak] Reputacja
    tak jasne szczatki ulepili z plasteliny i chca za to kase zbierac!! hehe

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2009-08-05 23:37:47 [77.113.87.*] id:215857  
    belian_2204: Napisała postów [14], status [nowy] Reputacja
    Sam jesteś z plasteliny!
    2009-08-06 09:16:41 [89.195.70.*] id:215881  
    Woocash: Napisał postów [1433], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    A byłeś w parku miniatur w Inwałdzie ? Koleś polepił jakieś makiety/modele budynków i ludzi zaprasza ;-) A tak na marginesie jest tam rewelacyjnie, zabrałem w zeszłym roku rodzinkę i cały dzień tam spędziliśmy. Rozbudują dino park, dorzucą atrakcje jakieś i też będzie tak super :D jak nie teraz to za rok , 2 , 3 , może 4, moze z nastepnym pokoleniem sie tam juz wybierzecie ,kiedys bedzie pieknie :>
    2009-08-06 14:54:50 [83.4.250.*] id:215966  
    Black Pearl: Napisała postów [88], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Ta z plasteliny!! były sprawdzane i sa prawdziwe.
    2009-08-06 14:44:32 [77.252.18.*] id:215951  
    pavulans: Napisał postów [1995], status [Szycha] Reputacja
    hehe ciekawe jakie obywatelstwo miał/ma ten Silesaurus Opolensis ? Ale skoro to przedstawiciel kaczodziobych to chyba polskie jak nasz prezydent :D Extra atrakcja w mieście, brawo władza. Widać że coś robicie dla uatrakcyjnienia naszego miasta!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2009-08-06 14:50:04 [195.20.110.*] id:215958  
    angelika8989: Napisał postów [1157], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    na takie glupoty umieja kasę wydać, al na coś konkretnego to jej nigdy nie ma... poracha
    2009-08-06 14:53:18 [83.4.250.*] id:215964  
    Black Pearl: Napisała postów [88], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Dla dzieci moze atrakcja ale dla nas nastepna przeszkoda na drodze ;D
    2009-08-05 18:51:06 [83.22.98.*] id:215763  
    Master Faster: Napisał postów [53], status [rozkręcił się] Reputacja
    Taaaa..... Zachęcić - Wielka LIPA w Tym Krasiejowie!! Poczytajcie na forach!!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2009-08-05 18:55:55 [83.30.217.*] id:215768  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    fakt...byłam..takie kości to czsami znajduję w swoim ogródku jak kwiatki sadzę...
    2009-08-05 20:03:25 [84.10.171.*] id:215778  
    keiko: Napisała postów [-4294957983], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    ale jak rozbudują to będzie lepiej,
    2009-08-06 14:31:47 [83.4.250.*] id:215944  
    Black Pearl: Napisała postów [88], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Poczekajcie jeszcze troche to bedzie Dino Park! Robia tam robią juz mnie te Tiry wku.... bo non stop tam jezdza.
    2009-08-06 14:01:04 [83.4.250.*] id:215929  
    Black Pearl: Napisała postów [88], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Z czego wy sie tak nabijacie?? Robia po prostu reklame i juz. A co do Krasiejowa to fakt jeszcze tam nic nie ma.. Ale to potrzebuje troche czasu i pieniedzy zeby zbudowac tam Dino Park!

    Nick:
    Treść:
    2009-08-06 09:59:45 [84.10.171.*] id:215885  
    olsen: Napisał postów [290], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    powinien stanąc taki ale w skali 1:1, a nie jakis maly gumowy szczur z odpustu... a w Krasiejowie jest wieeeeeelka lipa. BYLEM WIDZIALEM NIE POLECAM

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2009-08-06 13:27:31 [83.28.178.*] id:215921  
    Sandi18: Napisała postów [90], status [rozkręcił się] Reputacja
    Ty ale to że tobie sie nie podobało nie znaczy że innym ma sie nie podobac. Niech sami pojadą i zobaczą.Właśnie przez takich ludzi jak ty, wiele akcji jest spalonych na wejsciu.
    2009-08-06 08:10:04 [83.5.176.*] id:215870  
    NATALUSKA: Napisała postów [1570], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Ta... Jest co oglądać. Zbiorę ekipe i zorganizuję wycieczkę :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2009-08-06 11:43:17 [213.238.109.*] id:215906  
    raf777: Napisał postów [-4294966397], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    ... spakuje misia w teczkę, a misiu, fiku miku, narobi w teczkę siku.. lol :D
    2009-08-06 13:22:41 [83.5.176.*] id:215917  
    NATALUSKA: Napisała postów [1570], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Ta...:) Dokładnie tak jak mówisz:)
    2009-08-06 11:09:19 [78.131.176.*] id:215898  
    DonMakaveli_mtm: Napisał postów [939], status [stały bywalec] Reputacja
    Nie ma to jak postawic jakas gablote z jakims gadem na srodku krakowskiej i zrobic z tego sensacje -.-

    Nick:
    Treść:
    2009-08-06 09:09:51 [83.21.77.*] id:215878  
    Basseprod: Napisał postów [296], status [maniak] Reputacja
    atrakcja po ....:D

    Nick:
    Treść:
    2009-08-06 08:52:54 [77.253.255.*] id:215875  
    esata: Napisał postów [151], status [wyjadacz] Reputacja
    Tym czymś na pewno nie zainteresują wycieczek do Krasiejowa.. heh Przecież tam nic nie ma!

    Nick:
    Treść:
    2009-08-05 23:24:58 [82.160.97.*] id:215852  
    rancho7: Napisał postów [104], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    ;p

    Nick:
    Treść:
    2009-08-05 18:19:39 [89.76.240.*] id:215746  
    uwaga: Napisał postów [776], status [rozpisany/na] Reputacja
    Żywy?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [10]
    2009-08-05 18:30:13 [83.22.70.*] id:215750  
    jaSprite: Napisała postów [735], status [stały bywalec] Reputacja
    jasne, tylko uśpiony,czekać aż jajo zniesie.
    2009-08-05 20:10:35 [84.10.171.*] id:215783  
    M a n i e k: Napisał postów [173], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    makieta Silesaurusa czytac trzeba...
    2009-08-05 20:11:35 [213.158.196.*] id:215785  
    Miszcz: Napisał postów [121], status [wyjadacz] Reputacja
    jak wrzucisz 5zł to zacznie się ruszać:))
    2009-08-05 20:12:29 [84.10.171.*] id:215787  
    keiko: Napisała postów [-4294957983], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    jasne,w stanie hipnozy,wykluty z jaja złozonego przez jego matkę rok temu-mama na Rynek nie przyjechała,bo jest za duza
    2009-08-05 20:13:19 [84.10.171.*] id:215791  
    keiko: Napisała postów [-4294957983], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    tak Miszcz:) a za 10 zł bedzie tańczył break-dance
    2009-08-05 20:17:23 [83.30.217.*] id:215797  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    za 15 robi streaptease..:-)
    2009-08-05 22:31:39 [95.50.2.*] id:215839  
    patimejka: Napisała postów [4002], status [VIP] Reputacja
    a za 20 pojeździ na rolkach :)
    2009-08-05 22:34:25 [84.10.171.*] id:215841  
    M a n i e k: Napisał postów [173], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    haha;] nie pytajcie co robi za 50 zl;d;d;d
    2009-08-05 23:19:44 [83.30.217.*] id:215848  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    ...że co?to co Doda?...
    2009-08-05 23:23:32 [83.22.70.*] id:215850  
    jaSprite: Napisała postów [735], status [stały bywalec] Reputacja
    ej nika, zaraz tam takie, po prostu tego carlsberga sie napije, co go tam niedaleko ma.
    2009-08-05 21:18:49 [83.29.63.*] id:215812  
    Kluza: Napisał postów [2649], status [Szycha] Reputacja
    teraz bede sie bal po krakowskiej chodzic..:D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2009-08-05 21:59:15 [87.96.68.*] id:215827  
    gogus: Napisał postów [166], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    lepiej jak to dlugo tam bedzie stało????????/hmm..
    2009-08-05 22:23:55 [83.29.63.*] id:215837  
    Kluza: Napisał postów [2649], status [Szycha] Reputacja
    haha;d bedzie mniejszy tlok;p
    2009-08-05 18:32:31 [83.30.251.*] id:215754  
    waluś: Napisał postów [65], status [rozkręcił się] Reputacja
    ktos wie ile wstep kosztuje

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2009-08-05 18:36:39 [83.22.70.*] id:215757  
    jaSprite: Napisała postów [735], status [stały bywalec] Reputacja
    ej waluś wprawdzie dila ci wczoraj zwinęli,ale chyba zapasik jeszcze został.
    2009-08-05 18:43:25 [89.76.240.*] id:215759  
    uwaga: Napisał postów [776], status [rozpisany/na] Reputacja
    Dla ciebie jedyne 180,00
    2009-08-05 18:48:32 [83.22.70.*] id:215762  
    jaSprite: Napisała postów [735], status [stały bywalec] Reputacja
    uwaga:podaj mu swój adres,żeby przyszedł bilet kupić.
    2009-08-05 21:06:48 [87.206.111.*] id:215805  
    wiśnia: Napisał postów [4], status [żółtodziób] Reputacja
    WaluS, a wy na wsi takich nie macie..??:PP
    2009-08-05 21:20:03 [83.4.222.*] id:215813  
    Ksenia: Napisała postów [209], status [maniak] Reputacja
    na wsiach już nie ma dinozaurów za to jest pełno WIŚNI ;-P
    2009-08-05 20:27:01 [82.160.136.*] id:215800  
    are-u-fine: Napisał postów [57], status [rozkręca się] Reputacja
    yo ziom...:D ty naszychs str? mistrzowsko:d jutro pijemy brudzia:D za swieto dinotopi!!! Tchus

    Nick:
    Treść:
    2009-08-05 17:57:17 [87.206.111.*] id:215737  
    wiśnia: Napisał postów [4], status [żółtodziób] Reputacja
    ciekawe jak długo tam postoi..?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [8]
    2009-08-05 18:18:08 [83.22.70.*] id:215745  
    jaSprite: Napisała postów [735], status [stały bywalec] Reputacja
    dopóki go dzieciarnia nie wku...wi.
    2009-08-05 18:25:46 [83.30.217.*] id:215747  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    niskie temperatury go nie zniszczą...prawdopodobnie wyginie przed zimą...parę zalanych małolatów i dinozaur przeniesie się w bardziej naturalne środowisko niż ta szklanka...
    2009-08-05 18:52:06 [83.22.98.*] id:215764  
    Master Faster: Napisał postów [53], status [rozkręcił się] Reputacja
    Kozacy tacy jak FaniOdrki go Zwina na inne kluby szczuć!!
    2009-08-05 20:04:14 [84.10.171.*] id:215779  
    keiko: Napisała postów [-4294957983], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    tam jest monitoring...
    2009-08-05 20:06:25 [83.30.217.*] id:215781  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    w więzieniach gdzie siedzieli mordercy Olewnika też był...
    2009-08-05 20:11:08 [84.10.171.*] id:215784  
    keiko: Napisała postów [-4294957983], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    spoko,klątwa dinozaura to nie klątwa Olewnika
    2009-08-05 20:12:41 [83.30.217.*] id:215789  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    no nie wiem to w końcu też grubsza ryba a w zasadzie gad...
    2009-08-05 20:14:40 [84.10.171.*] id:215793  
    keiko: Napisała postów [-4294957983], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    No tak,a z gadami to nigdy nic nie wiadomo:)
    2009-08-05 20:11:40 [84.10.171.*] id:215786  
    M a n i e k: Napisał postów [173], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    Mogli sie postarac o cos wiekszego;]

    Nick:
    Treść:
    2009-08-05 17:52:11 [83.30.217.*] id:215735  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    kaczodziobych...o matko kolejny proces o zniesławienie się szykuje....:-)

    Nick:
    Treść:
    2009-08-05 17:44:33 [83.17.130.*] id:215732  
    AnusiaK: Napisała postów [1937], status [Szycha] Reputacja
    muszę to kiedyś odwiedzić...

    Nick:
    Treść: