• 0
0
  • Wyświetleń: 2616
  • Dodano: 2020-02-13 / 09:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Oświadczyny w Walentynki. Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać?

 
 
Oświadczyny w Walentynki. Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać?

Już wiesz, oświadczysz się w Walentynki! Gratulacje dobrej, męskiej decyzji. Przed Tobą jeszcze wybór pierścionka. Wiesz, że ma być wyjątkowy, pasujący do charakteru i upodobań Twojej wybranki, ma ją zaskoczyć, ale oczywiście pozytywnie. Zakup pierścionka zaręczynowego to dla wielu panów wyzwanie. Czasami szukają pomocy u przyjaciółki lub siostry swojej przyszłej narzeczonej, innym razem podejmują się wykonania tego zadania w pojedynkę. Wybrałeś opcję drugą i co dalej...


Białe czy żółte złoto?


To chyba jedno z częściej pojawiających się pytań, jakie stawiają sobie mężczyźni przy wyborze pierścionka zaręczynowego. Żółte złoto to ponadczasowa klasyka, która zawsze jest modna i wciąż, pomimo upływu czasu, zachwyca. Ma ono swoje fanki zarówno wśród tradycjonalistek, jak też zwolenniczek nowoczesnych, minimalistycznych rozwiązań. Pięknie prezentuje się w towarzystwie bezbarwnego i delikatnie zabarwionego diamentu, jak też kamienia szlachetnego w bardziej intensywnej barwie, jak topaz czy szmaragd. Białe złoto będzie dobrym wyborem dla młodej narzeczonej, która na co dzień wybiera raczej srebrną biżuterię. Możesz ponadto zdecydować się na różowe złoto. Oświadczyny w Walentynki dzięki takiej niebanalnej wersji pierścionka zaręczynowego będą jeszcze bardziej wyjątkowe. To jest jednak propozycja dla kobiet, preferujących styl vintage oraz entuzjastek romantycznych stylizacji.Diament, jego barwa i czystość


Diamenty uważane są za symbol nieprzemijającej miłości, dlatego też są jednym z częstszych wyborów panów. Różnią się one jednak nie tylko wyglądem, ale też masą, o czym decyduje ilość karatów. Jeżeli chodzi o barwę, to wyróżniamy żółtą, bardzo jasnożółtą, delikatnie zabarwioną, prawie bezbarwną i bezbarwną. Najbardziej szlachetne i jednocześnie najrzadziej spotykane są diamenty bezbarwne. Niezwykle istotna jest czystość diamentu, najlepiej szukać takich, które oznaczone są symbolem LC. Pierścionek zaręczynowy powinien także charakteryzować się właściwie oszlifowanym diamentem. Dzięki temu dostrzeżemy jego prawdziwy blask i wspaniałą brylancję.


Za mały? Za duży?


Planowane przez Ciebie oświadczyny w Walentynki już za kilka chwil, a Ty wciąż szukasz tego wyjątkowego pierścionka. Jeżeli brakuje Ci czasu, to skorzystaj z oferty internetowej sklepu Auroria, jednak musisz znać rozmiar pierścionka swojej wybranki. Najłatwiej będzie zmierzyć dokładnie wewnętrzną średnicę pierścionka, który Twoja druga połówka nosi na palcu serdecznym. Jeżeli nie masz pewności, zawsze lepszą opcją jest wybór większego rozmiaru. Twoja wybranka będzie mogła go włożyć podczas oświadczyn, a już następnego dnia będziecie mogli oddać go do sklepu w celu zmniejszenia, oczywiście tylko na kilka dni. Po tym czasie Twoja już narzeczona będzie miała pierścionek zaręczynowy w swoim rozmiarze.


Pierścionek zaręczynowy symbolizuje Wasz związek. Zanim przysięgniecie sobie "miłość, wierność i uczciwość małżeńską" to on będzie jedyną biżuterią o tej symbolice. Niech będzie więc wyjątkowy, podobnie jak Twoja wybranka i Wasza miłość.


Sprawdź jakie pierścionki zaręczynowe oferuje sklep Auroria:
https://auroria.pl/kategoria/pierscionki-zareczynowe

Artykuł sponsorowany

reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".