• 0
0
  • Wyświetleń: 1023
  • Dodano: 2020-02-12 / 14:35
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Walentynkowa Strzelnica w Karolince

 
 
Walentynkowa Strzelnica w Karolince
Miłość jest ślepa? W takim razie sami spróbujcie zabawić się w Amora! 14 lutego w Karolince przyda się dobre oko, żeby ustrzelić nagrodę. Każdy kto w Dniu Zakochanych zrobi zakupy za min. 50 zł będzie mógł sprawdzić swoją celność. Gwarantowana frajda #dlacałejrodziny!

Podobno właśnie miłość jest źródłem szczęścia. W takim razie nie powinno być problemu, żeby zgarnąć nagrody na Walentynkowej Strzelnicy Karolinki. Centrum handlowe planuje postawić ogromne balonowe serce, w którym ukryte zostaną atrakcyjne prezenty. Jakie? Tego dowiedzą się śmiałkowie biorący udział w zabawie.

Aby móc spróbować szczęścia należy przyjść 14 lutego do Karolinki, zrobić zakupu na kwotę min. 50 zł i podejść do stoiska, zlokalizowanego przy Wejściu Głównym, w okolicy kawiarni Kofeina. Każdy uczestnik otrzyma strzałę Amora, za pomocą której będzie mógł przebić dowolnie wybrany balon. Życzmy powodzenia!
Walentynkowa Strzelnica otwarta będzie #dlacałejrodziny wyłącznie 14 lutego, w godzinach 13:00-19:00.

Artykuł sponsorowany

reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".