• 0
0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 9244
  • Dodano: 2020-02-11 / 09:41
  • Komentarzy: 2

Skończyło się tylko na strachu

 
 
Skończyło się tylko na strachu
 <i>(KPP Krapkowice)</i>

(KPP Krapkowice)

Jak mogło się skończyć złamanie mocowania łączącego ciągnik z wypełnionymi po brzegi przyczepami ze zbożem można sobie tylko wyobrazić. Na szczęście skończyło się tylko na strachu. Tak jak w przypadku dzisiejszego wymuszenia pierwszeństwa przejazdu.

Wczoraj około 16:30 pracownicy jednej z firm na ul. Opolskiej w Krapkowicach zgłosili o zdarzeniu losowym do jakiego doszło z udziałem ciągnika rolniczego i dwóch przyczep załadowanych zbożem.

Jak ustalili policjanci z krapkowickiej drogówki rolnik jadąc w kierunku Gwoździc w wyniku złamania mocowania przyczep z ciągnikiem "zgubił" kilkanaście ton zboża. Przyczepy po wypięciu się z mocowań zdewastowały ogrodzenie firmy. Wszystko skończyło się tylko na strachu i na znacznych stratach materialnych.

Nietrudno sobie wyobrazić co by się stało gdyby tam ktoś przejeżdżał lub przechodził.

Dla kierującej oplem dzisiejsze "klasyczne" wymuszenie pierwszeństwa przejazdu skończyło się 500 złotowym mandatem i punktami. Również i w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".