• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3301
  • Dodano: 2020-02-10 / 19:45
  • Komentarzy: 0

  Ciężarówka zderzyła się z autobusem w Brzegu. 4 osoby ranne

  Ciężarówka zderzyła się z autobusem w Brzegu. 4 osoby ranne

  (Fot. Dżacheć)

  Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałek 10 lutego na skrzyżowaniu drogi krajowej 94 z drogą wojewódzką 401 i ulicą Makarskiego w Brzegu. Ranne zostały 4 osoby.


  Służby ratunkowe zostały wezwane do zderzenia autobusu i samochodu ciężarowego. Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek 10 lutego około 11:20 na skrzyżowaniu drogi krajowej 94 z drogą wojewódzką 401 i ulicą Makarskiego w Brzegu.

  - Informacja o zdarzeniu wpłynęła do służb o godzinie 11:20. W wyniku zderzenia pojazdów cztery osoby zostały poszkodowane i przekazane Zespołom Ratownictwa Medycznego, które zadysponowano na miejsce zdarzenia. Teraz policjanci będą ustalać okoliczności w jakich doszło do zderzenia autobusu z autem ciężarowym - informuje mł. asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.

  Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierujący samochodem ciężarowym wyjeżdżając na obwodnicę Brzegu nie zauważył jadącego nią autobusu PKS w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów.

  Po wypadku na drodze wprowadzono ruch wahadłowy. Osoby postronne wskazują, że mimo poprawy bezpieczeństwa na tym skrzyżowaniu poprzez wprowadzenie inteligentnej sygnalizacji świetlnej, cały czas dochodzi do wypadków i kolizji.  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".