• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2407
  • Dodano: 2020-01-31 / 22:24
  • Komentarzy: 0

  Rytmy Disco zagościły na lodowisku przy Stawku Zamkowym

  Rytmy Disco zagościły na lodowisku przy Stawku Zamkowym

  (Fot. Dżacheć)

  Karnawał na Lodzie - Let's Party 2020 to zabawa zorganizowana dla wszystkich Opolan przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Mimo dość wiosennej pogody, Opolanie dobrze bawili się przy rytmach disco.


  Impreza odbyła się w piątkowy wieczór na sztucznym lodowisku przy Stawku Zamkowym, a wzięło w niej udział dziesiątki Opolan. Nie zabrakło karnawałowych przebrań i dobrych humorów. Przez trzy godziny zarówno mali jak i starsi Opolanie bawili się na zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dyskotece.

  Pierwsze 100 osób, które przyłączyły się do zabawy odebrały karnawałową maskę. Podczas karnawałowej ślizgawki rozegrano liczne konkursy i zabawy. Opolski karnawał na lodzie odbył się już po raz czwarty.

  Wiek ani płeć nie grały roli. Opolanie przy każdej możliwej okazji pokazują, że lubią aktywnie spędzać czas. - Nie często można zrobić coś ciekawego w taki wieczór jak ten. Pogoda akurat jest idealna, nie wieje, jest chłodno ale nie ma mrozu. Na sezonowym lodowisku spędzamy każdy weekend, tutaj też nauczyliśmy dzieciaki jeździć na łyżwach. To zawsze lepsze niż siedzenie w domy przed telewizorem - zaznacza Urszula z Opola.

  Lodowisko o powierzchni 800 metrów kwadratowych otwarto 1 grudnia 2019 roku i będzie czynne do 25 lutego. Dorośli, którzy rozpoczynają swoją przygodę z jazdą na łyżwach mogą skorzystać z bezpłatnych lekcji, które odbywają się w czwartki od 18:00 do 19:00. W zeszłym sezonie lodowisko pod chmurką odwiedziło blisko 40 tysięcy osób. Godziny otwarcia ślizgawki od poniedziałku do czwartku to 9:00-20:00, w piątki i przez weekend do 21:00.
  reklama
  .

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".