• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3449
  • Dodano: 2020-01-27 / 18:14
  • Komentarzy: 2

  Dzieciobójczyni z Ciecierzyna poczytalna. Tak uznali biegli

  Dzieciobójczyni z Ciecierzyna poczytalna. Tak uznali biegli

  (Fot. Archiwum)

  Przed Sądem Okręgowym w Opolu trwają kolejne przesłuchania w sprawie dzieciobójstwa w Ciecierzynie. Tym razem odpowiadali biegli psychiatrzy i lekarze. Uznali, że dzieciobójczyni była poczytalna.


  Mieszkańcy wsi żyli plotką, że oskarżona rodzi dzieci i zostawia je w szpitalu. Nikogo nie zdziwiło, że sama Aleksandra J. na liczne pytania o ciąże zawsze zaprzeczała. Proces w sprawie dzieciobójstwa w Ciecierzynie ruszył pod koniec września 2019 roku. Wtedy to oskarżona o czterokrotne morderstwo Aleksandra J. oraz jej partner oskarżony o współudział stanęli przed sądem.

  Przypomnijmy, że do makabrycznego odkrycia doszło w grudniu 2018 roku. W dniu 24 lipca 2019 r. do Sądu Okręgowego w Opolu trafił akt oskarżenia przeciwko Aleksandrze J. (28 lat), której zarzuca się popełnienie czterech zbrodni zabójstwa wobec swoich nowo narodzonych dzieci. Warto podkreślić, że wszystko działo się podczas gdy para wychowywała wspólnie swojego pierwszego syna, który - jak dowiedli biegli - wie o tym, że w domu działo się coś złego. Chłopiec wiedział także o jednej z ciąż swojej mamy.

  Dziś przed Sądem Okręgowym w Opolu zeznania składali biegli z zakresu psychiatrii i psychologii, którzy odczytali opinie, które sporządzili w oparciu o zeznania świadków oraz samej pokrzywdzonej. - Oskarżona była wtedy poczytalna. W toku czynności wykluczono, by Aleksandra J. chorowała na chorobę psychiczną, upośledzenie umysłowe czy inne zaburzenia, które mogłyby wpłynąć na poczytalność oskarżonej - powiedziała biegła psychiatra, Katarzyna Neymann - Struzik. Sporządzono także opinię w sprawie partnera Aleksandry J.

  Prawdopodobnie pod koniec lutego 2020 roku poznamy wyrok w sprawie tej głośnej zbrodni.  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-01-28 17:25:48 [213.127.35.*] id:1589919  
  KubaXY: Napisał postów [2569], status [Szycha] Reputacja
  Dla takich rozplodowych klaczy powinno byc 1000+. Przeciez rodzina najwazniejsza. Nie wazne, czy zywa, czy martwa. Zawsze to przeciez rodzina

  Nick:
  Treść:
  2020-01-28 01:50:46 [5.173.32.*] id:1589847  
  tippmann: Napisał postów [6210], status [VIP] Reputacja
  powiesić to coś i tyle w temacie

  Nick:
  Treść: