• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2899
  • Dodano: 2020-01-26 / 17:21
  • Komentarzy: 1

OK Bedmet Kolejarz Opole prezentuje drużynę. Jest też nowe logo i..maskotka drużyny

 
 
OK Bedmet Kolejarz Opole prezentuje drużynę. Jest też nowe logo i..maskotka drużyny
 <i>(Fot. Dżacheć)</i>

(Fot. Dżacheć)

Sobotni wieczór w Opolu był dla żużlowych kibiców szczególny. Oprócz ekstremalnych pokazów żużla na lodzie, zaprezentowano skład Kolejarza Opole. Kibice zobaczyli również maskotkę klubową oraz nowe logo.


Od środy 22 stycznia zawodnicy opolskiego Kolejarza mocno trenowali na zgrupowaniu w Prószkowie. Podopieczni Marka Mroza mieli okazję do wspólnych biegów, ćwiczeń na siłowni, gry w piłkę nożną, choć oczywiście nie zabrakło takich rzeczy jak basen, sauna i gokarty. Głównym celem zgrupowania była integracja drużyny, gdyż w tym sezonie w kadrze pojawiło się kilku nowych zawodników.

Na prezentację zespołu przyjechali więc zintegrowani i po intensywnych treningach. Oficjalna prezentacja drużyny odbyła się w sobotę 25 stycznia podczas 16. edycji Gali Żużla na Lodzie.

W tym sezonie drużynę Kolejarza w walce o ligowe punkty poprowadzi Oskar Polis. Poprzez wewnętrzne głosowanie to właśnie jego zawodnicy wybrali na swojego kapitana.

W nowy sezon OK Bedmet Kolejarz Opole wchodzi z nowym logiem i nową maskotką klubową. - Od nowego sezonu nowością na opolskiej trybunie stadionu żużlowego im. Mariana Spychały będzie maskotka drużyny. Maskotka nawiązuje do 1998 roku, w którym na plastronach zawodników Kolejarz Opole przez część sezonu widniał właśnie tygrys - słyszymy. Warto podkreślić, że klub w tym roku świętuje 70-lecie opolskiego żużla, co zaznaczono w logo drużyny.

Przedstawiono też rozkład sparingów na sezon 2020. W planach przygotowań do sezonu są trzy sparingi na stadionie przy ul. Wschodniej oraz dwa na wyjeździe. Kolejarz zmierzy się z ekstraligowym Falubazem Zielona Góra, I-ligowym Orłem Łódź oraz szwedzką drużyną Lejonen Gislaved. Jak zapowiedział menager zespołu, Marek Mróz, zespół z Zielonej Góry ma przyjechać do Opola w najmocniejszym składzie z Antonio Lindbaeckiem, Patrykiem Dudkiem czy Piotrem Protasiewiczem.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w Opolu, 14 marca OK Bedmet Kolejarz Opole zmierzy się z Stelmet Falubaz Zielona Góra.

Wśród kadry OK Bedmet Kolejarz Opole znaleźli się:

Seniorzy:
Tero Aarnio (Finlandia)
Rene Bach (Dania)
Artur Czaja (Polska)
Denis Gizatullin (Rosja)
Mads Hansen (Dania)
Hubert Łęgowik (Polska)
Bjarne Pedersen (Dania)
Jonas Seifert-Salk (Dania)
Oskar Polis (Polska)

Juniorzy:
Bartłomiej Kowalski
Jarosław Krzywosz
Mateusz Świdnicki (gość)

Menadżer:
Jarosław Dymek


reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-01-26 20:55:23 [5.173.32.*] id:1589776  
tippmann: Napisał postów [5945], status [VIP] Reputacja
bez urazy ale kolejarz na dzień dzisiejszy to dno i wodorosty

Nick:
Treść: