• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 6269
  • Dodano: 2020-01-23 / 14:48
  • Komentarzy: 7

33-latek zasnął za kierownicą i wjechał w drzewo

 
 
33-latek zasnął za kierownicą i wjechał w drzewo

(Fot. OSP Sucha)

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na Drodze Krajowej nr 94 pomiędzy miejscowościami Izbicko i Sucha. Mężczyzna kierujący samochodem osobowym prawdopodobnie zasnął za kierownicą.


Informacja o niebezpiecznym zdarzeniu pomiędzy Izbickiem i Suchą wpłynęła do służb ratunkowych w czwartek 23 stycznia o 9:40. Na miejsce zadysponowano jednostki JRG ze Strzelec Opolskich, OSP z Suchej oraz OSP w Izbicku. Mężczyzna, który wjechał w drzewo musiał zasnąć za kierownicą. Na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń.

- Policjanci, którzy wyjechali do zdarzenia ustalili, że 33-letni mężczyzna kierujący Volkswagenem Passatem zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Przed policjantami tłumaczył, że stało się to poprzez zmęczenie. Pan z urazem nogi został przewieziony do szpitala. Został ukarany mandatem karnym - informuje mł. asp. Paulina Porada, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich.

Na drodze ruch odbywa się bez utrudnień.

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia